Zamknij

Naga wpadka Sylwii Bomby na wakacjach. Tak szalała, że spadł jej dół od bikini [FOTO]

19.05.2022 18:22
Sylwia Bomba
fot. Instagram:@sylwiabomba

Sylwia Bomba zaliczyła wstydliwą wpadkę na wakacjach w Turcji. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" pływała z delfinami, aż w pewnym momencie zsunęły jej się majtki od kostiumu. "Polecam wybierać się na delfiny w stroju jednoczęściowym" - poradziła fankom. 

Sylwia Bomba jest jedną z najpopularniejszych bohaterek programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Do niedawna komentowała oglądane programy w duecie z Ewą Mrozowską, lecz od nowego sezonu dzieli kanapę z zaprzyjaźnioną influencerką Lili Antoniak, która właśnie poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Przed "Tańcem z gwiazdami" Sylwia Bomba wyznała, że rozstała się z narzeczonym i ojcem jej córki. Od tamtej pory wiedzie życie samodzielnej mamy. Stara się jednak robić wszystko, żeby trzyletnia Antosia była szczęśliwa i nie odczuwała braku pełnej rodziny. Ostatnio gwiazda "Gogglebox" zabrała córkę na wakacje do Turcji, gdzie miała okazję pokazać jej prawdziwe delfiny. 

Sylwia Bomba zaliczyła wpadkę. Spadły jej majtki od bikini 

Przebywająca na wakacjach w Bodrum Sylwia Bomba też postanowiła skorzystać z lokalnej atrakcji i wskoczyła do wody, żeby popływać z delfinami. Niestety podczas zabawy w wodzie przydarzyła jej się mała wpadka: zsunął jej się dół od kostiumu. 

Tak zacięcie pływałam z delfinami, że spadł mi dół od kostiumu - zwierzyła się na Instastories gwiazda "Gogglebox".

Nauczona doświadczeniem Sylwia poradziła fankom, żeby nie szły jej śladem i czasem nie wybierały się do delfinarium w dwuczęściowym kostiumie. 

Polecam na delfiny wybierać się w stroju jednoczęściowym - dodała. 

Na Instastories można było podziwiać parę kadrów z parku delfinów, ale relacja dość szybko zniknęła z profilu. Ciekawskich informujemy, że Sylwia Bomba nie pokazała szczegółów swojej nagiej wpadki, a jedynie o niej napisała. 

Anna Kalczyńska w ogniu krytyki. Martwi się inflacją w butach za kilka tysięcy. "Ty pusta kobieto" [FOTO]

rrrwredw
fot. Instastories:@sylwiabomba
Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook