Zamknij

Sylwia Bomba nieskromnie chwali się odchudzonym ciałem. "Wypracowane, a nie dane". Efekt robi wrażenie [FOTO]

13.05.2022 14:04
Sylwia Bomba
fot. Pawel Wodzynski/East News

Sylwia Bomba pochwaliła się efektami wyzwania, które podjęła na początku roku. Gwiazda "Gogglebox" sporo schudła od czasu występów w "Tańcu z gwiazdami", a do tego wyrzeźbiła brzuch. "Z góry przepraszam wszystkich, których powyższy post zdenerwuje" - pisze, z dumą prezentując nową figurę. 

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" nigdy nie ukrywała, że zawsze była osobą o pełniejszych kształtach. Jak wspominała w e-booku "Jak zrzuciłam 30 kg", od czasów szkolnych zmagała się z nadwagą.

Zrzucenie 30 kilo to nie lada wyzwanie. Ja rozłożyłam je jednak na dwa lata. Dojście do obecnej wagi było procesem. Poza tym ogromnie istotna była kwestia, na którą wcześniej nie zwracałam uwagi, czyli zdrowie - opowiadała. 

Po nieudanych próbach zrzucenia kilogramów Sylwia wykonała badania, by poznać przyczynę opornego chudnięcia. 

Zdiagnozowano mi insulinooporność. Dostosowałam więc dietę i wysiłek fizyczny do tego schorzenia. Wcześniej zajadałam się na przykład kaszą, przekonana, że takie jedzenie sprawi, że schudnę. Albo chodziłam na siłownię i dźwigałam ciężary. Nabierałam krzepy, ale rosła też waga. Okazało się, że jedno i drugie nie jest dla mnie. Dlatego, gdy jakaś dziewczyna, która ma problem ze zrzuceniem wagi, pyta co robić, mówię jej: zbadaj się - wyznała. 

Sylwia Bomba pokazała zdjęcia sprzed i po odchudzaniu 

Po urodzeniu córki gwiazda TTV ruszyła z kopyta. Dzięki trzymaniu diety i regularnym treningom udało jej się schudnąć oraz wyrzeźbić ciało. Rewelacyjne efekty można było podziwiać w 12. edycji "Tańca z gwiazdami", lecz dopiero teraz - po kolejnym wyzwaniu - Sylwia Bomba zaprezentowała w pełni satysfakcjonującą ją figurę.

Pamiętacie wyzwanie z początku roku? Długo zastanawiałam się, czy dodać to zdjęcie… Wrzucam, bo jak to mówi mój serdeczny kolega: WYPRACOWANE, a nie dane. Początek roku vs dziś. Photoshopa brak. Z góry przepraszam wszystkich, których powyższy post zdenerwuje - napisała dumna z siebie uczestniczka "Gogglebox".

W komentarzach płyną zachwyty i gratulacje doskonałej roboty. Na post zareagował także słynny "trener rzyci", Qczaj

Dumny jesteś ze mnie sąsiad? - zapytała Bomba. 

Sądząc po płonącej ikonce w jego komentarzu - to z pewnością. A tak obecnie, po kilku miesiącach wysiłków, prezentuje się figura Sylwii Bomby. Jesteście pod wrażeniem jej metamorfozy? 

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook