Zamknij

Streamerka prawie spaliła dom. Błagała o pomoc i gasiła olej wodą [WIDEO]

18.05.2022 12:57
Streamerka Kjanecaron
fot. screen YouTube TwitchClips

Streamerka Kjanecaron w mig stała się „gwiazdą” przez to, co zrobiła podczas ostatniej transmisji na Twitchu. Zwykłe gotowanie na oczach tysięcy widzów zamieniło się w tragedię i wołanie o pomoc.

Streamerka Kjanecaron prowadziła subathon – transmisję na żywo, która jest wydłużana za każdym razem, kiedy dołączy nowy subskrybujący. Gwiazda Twitcha wpadła na pomysł z gotowaniem. W pewnym momencie patelnia, na której znajdowało się prawdopodobnie mięso, zaczęła dymić i zajęła się ogniem.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Wyszła cało, ale ostrzega innych. "Powoli tracę nadzieję"

Streamerka prawie spaliła dom

Streamerka zdjęła spalone jedzenie z patelni i ze śmiechem starała się ręką rozgonić dym, który zdążył już wypełnić całą kuchnię. W pewnym momencie patelnia zajęła się ogniem.

Widać było, że Kjanecaron jest mocno wystraszona i chwyciła za patelnię, po czym wrzuciła ją do zlewu z wodą. Olej wraz z płomieniami buchnął, a jeszcze bardziej przerażona streamerka wyjęła naczynie i przeniosła je na kuchenkę, przy okazji „rozbryzgując” ogień na blat i deskę.

- Nie wiem, co robić! Pomocy, nie wiem, co robić – krzyczała.

Patelnia nadal się paliła, nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz. Płomienie pojawiły się również na kuchence. Wkrótce ogień zgasł i patelnia znów trafiła do zlewu, ale tym razem streamerka odkręciła wodę i odskoczyła, bojąc się kolejnego wybuchu.

Dziewczyna wezwała na pomoc straż pożarną. Na szczęście dom nie spłonął, a dziewczyna wyszła z tego cało – skończyło się jedynie na małym poparzeniu dłoni.

- No tak, jeśli już mam sobie spie*rzyć życie, to przynajmniej pozwolicie mi to jakoś wykorzystać – skwitowała Kjanecaron, ostrzegając widzów przed błędem, jaki właśnie popełniła.

Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News