Zamknij

Sophie Turner urodziła. Joe Jonas i gwiazda "Gry o Tron" zostali rodzicami

28.07.2020 11:04
Sophie Turner i Joe Jonas mają dziecko
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Sophie Turner, doskonale znana z roli Sansy Stark w "Grze o Tron" została mamą. Na świat przyszło pierwsze dziecko aktorki i jej męża Joe Jonasa, jednego z gwiazdorów boysbandu Jonas Brothers i serii filmów "Camp Rock". Jakiej płci jest dziecko sławnej pary?

Sophie Turner to brytyjska aktorka, która swoją debiutancką rolą przebiła się do pierwszej ligi filmowych i serialowych gwiazd. Nic w tym dziwnego, pochodząca z Northampton Sophie w 2011 roku rozpoczęła karierę od roli Sansy Stark w "Grze o Tron", absolutnym hicie, który podbił serca widzów na całym świecie i stał się prawdziwym popkulturowym zjawiskiem porównywalnym do "Gwiezdnych Wojen" i "Władcy Pierścieni". Rola w hicie HBO zwróciła na nią uwagę Hollywood, dzięki czemu mogliśmy podziwiać ją jako Jean Grey "Phoenix" w dwóch częściach "X-Men" ze stajni Marvela.

Turner nie może także narzekać na szczęście w życiu prywatnym. W 2016 gwiazda "Gry o Tron" zaczęła spotykać się z Joe Jonasem, przystojnym aktorem i piosenkarzem, który ogromną popularność zawdzięcza roli w serii musicali "Camp Rock". Zrobił także karierę muzyczną, występując w uwielbianym boysbandzie Jonas Brothers oraz grupie DNCE. Sophie i Joe zaręczyli się w 2017 roku, a dwa lata później pobrali się w Las Vegas, a niedługo potem wzięli drugi ślub we Francji.

 Sophie Turner miała depresję. Gwieździe "Gry o Tron" pomógł Joe Jonas

Sophie Turner i Joe Jonas zostali rodzicami. Gwiazda "Gry o Tron" urodziła

Na początku 2020 roku w mediach pojawiła się informacja, że Sophie Turner spodziewa się dziecka. Jak informuje serwis TMZ, 22 lipca małżonkowie zostali rodzicami. Medialne doniesienia potwierdził rzecznik prasowy pary.

- Sophie Turner i Joe Jonas są niesamowicie szczęśliwi, że mogą ogłosić narodziny swojego dziecka - czytamy w oświadczeniu dla CNN.

TMZ dotarło do przyjaciela pary, który miał zdradzić, że Sophie urodziła córeczkę, a szczęśliwi rodzice postanowili nadać jej imię Willa.

- Sophie i Joe potrzebują czasu, aby cieszyć się tą wyjątkową chwilą, a wiadomością o narodzinach podzielili się tylko z rodziną i znajomymi - zdradza portalowi bliski przyjaciel małżonków.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy i niecierpliwie czekamy na pierwsze zdjęcie maleństwa.