Zamknij

Sonia Bohosiewicz wyryła śrubokrętem napis na samochodzie? Niepokojące zachowanie aktorki [FOTO]

08.08.2022 14:58
Sonia Bohosiewicz
fot. screen: Instagam @soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz opublikowała  w sieci niemałe zamieszanie, publikując zdjęcie, na którym pozuje ze śrubokrętem na tle samochodu z wyrytym napisem. Aktorka dopuściła się wandalizmu?

Sonia Bohosiewicz to popularna polska aktorka, która nie może pochwalić się dziesiątkami ról w hitowych produkcjach, ale zyskała rozgłos i sympatię widzów. Na ekranie debiutowała w 1994 roku w "Spisie cudzołożnic", największą popularność przyniosła jej rola w filmie "Rezerwat", za świetną kreację Hanki otrzymała między innymi statuetki Orła, Złotego Lwa i nagrodę imienia Zbyszka Cybulskiego. Mogliśmy oglądać ją także w "Usta usta", "Czas honoru" czy "Diagnoza". Na swoim koncie ma udział w programie "Tak to leciało!", była także jurorką show "Bitwa na głosy" i "Mali giganci".

Prywatnie Sonia jest żoną reżysera Janusza Majewskiego i mamą dwóch synów, jej siostrą jest znana między innymi z "Na dobre i na złe" Majai Bohosiewicz. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami dokumentującymi jej życie zawodowe i prywatne. Niestety, jeden z najnowszych materiałów jest mocno niepokojący, fani zdziwili się, kiedy zobaczyli Sonię ze śrubokrętem w ręce pozującą przy samochodzie, na którym widać wyryty napis. Czyżby 46-latka dopuściła się aktu wandalizmu?

ZOBACZ TAKŻE:  Polskie gwiazdy w bikini. Gorące zdjęcia z wakacji 2021 [ZDJĘCIA]

Sonia Bohosiewicz zniszczyła samochód? Niepokojące zdjęcie znanej aktorki

N profilu Sonii Bohosiewicz na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które z pewnością zaniepokoiło wielu fanów. Widzimy na nim aktorkę trzymającą w rękach śrubokręt i upiornie uśmiechającą się na tle samochodu, na którego drzwiach wyryto napis "I love you". Choć wielu fanów nie ma wątpliwości, że chodzi o jeden z  artystycznych projektów, w jakich bierze udział gwiazda "Rezerwatu", część fanów zaczęła martwić się o Sonię.

-I choć na oko mam mniej energii niż kiedy miałam lat 20, to jednak nadal czuje ją wewnątrz. Może nie podskakuje już 24 godziny na dobę, ale jak tupnę, to rozpadną się skały.
Spokój i siła. To teraz ja. A Wy, w jakim etapie jesteście? Wczoraj był nów o nazwie płomień serca - napisała w innym poście. 

Wydaje się, że Sonia jest w swoim żywiole, spełnia się artystycznie i miło spędza czas, wierni fani nie mają się więc czym przejmować.

Sonia Bohosiewicz
fot. screen: Instagram @soniabohosiewicz