Zamknij

Sławomir już tak nie wygląda. Wokalista rock polo zapuścił długą brodę [FOTO]

Patrycja Chudolińska
20.05.2020 10:26
Sławomir
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sławomir przeszedł metamorfozę podczas kwarantanny. Gwiazdor rock polo zainicjował akcję #niewychodzęnawetpożyletki i zapuścił brodę.

Sławomir zapała to jeden z najbardziej znanych muzyków w Polsce. Choć większość osób sądzi, że jest gwiazdą disco polo, on twierdzi, że stworzył swój własny gatunek, tzw. rock polo. Jest to połączenie polskiej muzyki tanecznej i rocka. Najbardziej popularnymi utworami tego gatunku są "Miłość w Zakopanem" i "Ty mała znów zarosłaś".

W czasie epidemii koronawirusa Sławomir nie mógł koncertować. Nie zapomniał jednak o fanach i kontaktował się z nimi za pomocą mediów społecznościowych. Ostatnio opublikował zdjęcie, które wprawiło w osłupienie jego obserwatorów. Okazuje się, że muzyk zapuścił długą brodę.

Zobacz także: Sławomir Zapała wyjaśnia, czym jest rock polo

Sławomir zapuścił brodę. Fani w szoku

Już na początku kwarantanny Sławomir zdradził, że startuje z akcją "niewychodzenia po żyletki". Gwiazdor zachęcił męskich odbiorców, by podobnie jak on i jego znajomi zapuścili brody. Domowa kwarantanna wydaje się do takich eksperymentów idealną okazją. Teraz muzyk rock polo pochwalił się efektami po kilku tygodniach. Trzeba przyznać, że ciężko go rozpoznać bez charakterystycznego wąsa. Nie wszystkim fanom spodobał się nowy wizerunek Sławomira Zapały.

- Sławek, pożegnaj drwala! Ta broda ci nie do twarzy.

- Trochę mi przypominasz takiego krasnoluda z bajki.

- Ale Rumcajs.

- Gdzie jest Sławomir?! - komentują internauci.

Co sądzicie?

RadioZET.pl/PCh

Niech to usłyszą
Niech to usłyszą