Zamknij

Skandaliczne zachowanie Harry'ego i Meghan. Zrobili to „pod publiczkę” podczas jubileuszu królowej

Anna Skalik
30.07.2022 17:08
Meghan Markle
fot. Instagram/@meghanmarkle_official

Minęło już kilka tygodni od wielkiego jubileuszu królowej Elżbiety. Teraz na jaw wyszły zaskakujące okoliczności, które nie stawiają w dobrym świetle Harry'ego i Meghan.

Kilka tygodni temu brytyjska królowa Elżbieta II obchodziła 70-lecie swojego panowania. Wydarzenie planowane było przez wiele miesięcy i wśród Brytyjczyków wzbudzało duże zainteresowanie. Zarówno fani rodziny królewskiej, jak i media, z zaciekawieniem obserwowali przygotowania, a tym, co wywoływało liczne pytania, była obecność księcia Harry’ego i jego żony, Meghan, których relacje z rodziną są od dłuższego czasu bardzo chłodne.

Tuż przed samym jubileuszem spekulowano o tym, że Harry i Meghan nie zasiądą obok królowej na słynnym balkonie. I rzeczywiście tak się stało, co było powodem komentarzy i pogarszających się relacjach między Sussexami a resztą rodziny księcia. Teraz na jaw wychodzą kolejne rewelacje, które nie postawią Meghan i Harry’ego w korzystnym świetle.

Zobacz także: „Sprawa dla reportera” zażenowała widzów. W roli terapeutki leczenia dźwiękiem, słynna influencerka

Skandaliczne zachowanie Harry'ego i Meghan. Specjalnie się spóźnili

Dziennikarz śledczy Tom Bower, zajmujący się sprawami rodziny królewskiej, ujawnił w wypowiedzi dla Mirror, że początkowo Harry i Meghan mieli siedzieć obok Eugenie i Jacka Brooksbank, którzy nie pełnią obowiązków, co odebrali jako potwarz. W związku z tym próbowali do samego końca wymusić zmianę miejsca, by jednak dostać się na słynny balkon i zasiąść obok wszystkich najważniejszych członków rodziny. To się nie udało.

Jednak tym, co miało najbardziej zbulwersować królową, było celowe spóźnienie na autokar, który zabierał całą rodzinę do katedry St. Paul's w Londynie. Jak twierdzi Bower, miało to zagwarantować im „wielkie wejście” na potrzeby nowo powstającego materiału Netflixa. Kiedy przybyli, próbowali wymusić miejsca z brzegu, dające im lepszą widoczność. Ostatecznie obeszli się smakiem i usłyszeli, że królowa nie wyraziła na to zgody.

Zdaje się, że te zdarzenia nie wpłynęły raczej na poprawę relacji między Harrym i członkami rodziny królewskiej.