Zamknij

Skandal w rodzinie królewskiej. Książę Karol zdradza żonę ze słynną aktorką? Camilla jest wściekła

17.01.2022 22:23
książę Karol i Camilla
fot. Bartosz KRUPA/East News

Książę Karol już od wielu lat związany jest z Camillą Parker Bowles. W przeszłości pojawiały się pogłoski, sugerujące zdradę ze strony księcia. Teraz takie plotki powróciły, a księżna ma być nimi mocno zaniepokojona. Zwłaszcza że ma chodzić o słynną aktorkę.

Książę Karol i Camilla Parker Bowles od lat tworzą udaną parę, choć ich związek początkowo budził olbrzymie kontrowersje, a księżna oskarżana była o rozbicie małżeństwa Karola i Diany. Po wielu latach Brytyjczycy zaakceptowali ukochaną syna królowej Elżbiety w roli jego żony. Jednak i na tym związku, zdaniem wielu komentujących, pojawiały się rysy i już dawno brytyjskie plotkarskie media donosiły o tym, że książę mógł zdradzić Camillę. Podobne pogłoski znów od niedawna pojawiają się w mediach. Tym razem chodzi o znaną aktorkę, którą następca tronu wprost ubóstwia.

Zobacz także: Książę Harry domaga się policyjnej ochrony w Wielkiej Brytanii. Czego obawia się książęca para?

Książę Karol zdradza Camillę? Chodzi o znaną aktorkę

Judi Dench to aktorka, której nie trzeba nikomu przedstawiać - wystarczy wspomnieć m.in. jej role w kilku częściach Bonda, gdzie grała "M", czy też świetną kreację Evelyn w "Hotelu Marigold". Okazuje się, że książę Karol od wielu lat jest jej fanem. Jak informuje magazyn "New Idea", Dench jest w typie kobiety księcia - jest utalentowana oraz piękna. Zdaniem Karola jest ona najlepszą brytyjską aktorką. Syn Elżbiety ponoć podkreśla, że jest z gwiazdą Hollywood bardzo blisko. Rzeczony magazyn przekonuje na swoich łamach, że chodzi jednak nie o kontakty przyjacielskie, ale o romantyczną relację.

Gazeta powołuje się na swoje źródło w rodzinie królewskiej i głosi, że Camilla jest bardzo niezadowolona z powodu tak bliskiej relacji aktorki z jej mężem. Podobno miała z Dench zamienić słowo w tej sprawie. Z kolei sama aktorka, kiedy dowiedziała się o krążących plotkach, stwierdziła, że są one niedorzeczne.

W rzeczywistości, jak informują inne media, nie ma dowodów na to, by księcia Karola i Dench łączyła intymna więź. Co więcej, sama Camilla utrzymuje z aktorką bardzo dobre relacje. Parker Bowles ma być także przekonana, że stosunki jej męża i hollywoodzkiej gwiazdy są na poziomie przyjacielskim.