Zamknij

Sharon Stone przyznała, że w wieku 18 lat zdecydowała się na aborcję. "Krwawiłam przez wiele dni"

01.04.2021 18:17
Sharon Stone
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Sharon Stone, jedna z największych aktorek Hollywood, zdradziła, że zdecydowała się na aborcję, gdy miała zaledwie 18 lat. Wyznanie gwiazdy jest szokujące, nie oszczędziła wielbicielom brutalnych szczegółów. 

Sharon Stone jest jedną z ikon światowego kina. Jedna z najpopularniejszych aktorek i reżyserek w Hollywood ma na swoim koncie ogromną liczbę świetnych aktorskich kreacji. Na swoim koncie ma statuetkę Złotego Globu za rolę w "Kasynie", a jej odważna scena w "Nagim instynkcie" zapisała się w historii kinematografii. Zagrała także w "Pamięci absolutnej", "Nico" i wielu innych głośnych produkcjach. Nie każdy wie, że jako dziecko została wysłana do szkoły podstawowej już w wieku pięciu lat ze względu na wyjątkowo wysoki iloraz inteligencji. Ostatni raz na ekranach mogliśmy oglądać Sharon w 2020 roku w serialu "Nowy papież".

Życie osobiste Stone nie było usłane różami. Pochodząca z Pensylwanii aktorka wychowywała się w wieloletniej rodzinie, po latach wyznała, że ona i jej siostra były molestowane przez dziadka za przyzwoleniem babci. Gwiazda nie miała także szczęścia w związkach, ma za sobą dwa rozwody i kilka nieudanych związków. Wychowuje trzech adoptowanych synów. Więcej o aktorce będziemy mogli przeczytać w jej książkowej autobiografii "The Beauty of Living Twice", która właśnie ukazała się na amerykańskim rynku. Sharon opisała w niej między innymi, jak w wieku zaledwie 18 lat zdecydowała się na aborcję.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Sharon stone zdecydowała się na aborcję. Gwiazda miała zaledwie 18 lat

Sharon Stone w swojej książce opowiada między innymi o ciąży, w jaką zaszła ze swoim pierwszym "poważnym" chłopakiem w wieku zaledwie 18 lat. Podjęła trudną decyzję o usunięciu ciąży i wraz z ówczesnym partnerem pojechała do Ohio, gdzie osoba w jej wieku mogła wykonać aborcję. Gwiazda nie oszczędziła fanom strasznych szczegółów, opisując między innymi niebezpieczne krwawienia.

- Siedziałam w swoim pokoju i krwawiłam przez wiele dni, ponieważ za bardzo się bałam komukolwiek o tym powiedzieć. Kiedy w końcu wyszłam, zanim poszłam prosto do szkoły, spaliłam zakrwawione prześcieradła i ubranie - czytamy.

Z pewnością na kartach "The Beauty of Living Twice" znajdziemy więcej tak szokujących i szczerych opowieści.