Zamknij

Sebastian Fabijański jest już po ślubie z Maffashion? Wymsknęło mu się jedno zdanie

21.01.2022 12:34
Sebastian Fabijański Julia Maffashion Kuczyńska
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska, znana szerszemu gronu jako Maffashion, nie obnoszą się ze swoją prywatnością tak, jak gwiazdy z pierwszych stron gazet. Długo trzymali w tajemnicy ciążę blogerki, a o zaręczynach fani dowiedzieli się przypadkiem. Czyżby zakochani byli już po ślubie?

Sebastian Fabijański podczas spotkania autorskiego niechcący wygadał się na temat ślubu z Julią Kuczyńską? Na razie ani aktor, ani blogerka oficjalnie nie ogłosili oraz nie skomentowali doniesień o zmianach w swoim życiu. Gwiazdor filmów Patryka Vegi nazwał swoją narzeczoną „żoną”.

Zobacz także: Maffashion nie ochrzci synka? Ukochana Sebastiana Fabijańskiego ma dylemat. "Bez ciśnienia"

Sebastian Fabijański niechcący się wygadał?

Aktor i blogerka oficjalnie spotykają się ze sobą od stycznia 2020 roku. Chociaż ich związek początkowo wywołał spore zdziwienie, udało im się wytrwać mimo komentarzy mniej przychylnych osób.

Pod koniec sierpnia 2020 roku Julia Kuczyńska opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i oznaczyła na nim Sebastiana Fabijańskiego. Kilka dni później potwierdziła doniesienia w „Dzień Dobry TVN”, tłumacząc, że to jej pierwsza ciąża i różne rzeczy mogą się przytrafić.

W październiku tego samego roku Maffashion wygadała się w komentarzu, że siedzi w domu i opiekuje się dzieckiem, a narzeczony jest w pracy. Nikt już nie miał wątpliwości, że tych dwoje chce ze sobą spędzić resztę życia.

Niedawno Sebastian Fabijański pojawił się na spotkaniu autorskim związanym z produkcją nowego filmu. Przywołał wspomnienia z czasów dziecięcych i nastoletnich – mówił o gnębieniu przez kolegów oraz o marzeniach o zostaniu piłkarzem. Ostatecznie został aktorem i skwitował to słowami:

- Jak to mówi żona: „Nie pykło” – powiedział Sebastian Fabijański. Czy to oznacza, że narzeczeni są już po ślubie? Być może aktor mówi tak z przyzwyczajenia lub pieszczotliwie, ale nie da się ukryć, że zszokował fanów blogerki.

Sebastian Fabijański pracuje nad nowym filmem

Aktor w najbliższym czasie zajmie się ekranizacją książki Leny Katlik pt. „Eldorado”. Główną bohaterką jest Monika, mama nastolatka, któremu marzy się kariera piłkarska. Kobieta jest zdania, że talent i ciężka praca zwiastują sukces, ale nie wie jeszcze, jak bardzo się myli.

Książka odsłania ciemną stronę piłkarskiego świata. Lena Katlik poruszyła w książce takie tematy jak np. przekręty wśród członków PZPN, seksualne propozycje składane matkom młodzików czy też jawne naciąganie rodziców dzieci ciężko trenujących pod okiem ekspertów.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS