Zamknij

Sandra Kubicka w ogniu krytyki. Poszło o nową fryzurę [FOTO]

17.01.2022 14:35
Sandra Kubicka
fot. Instagram.com/ Sandra Kubicka

Sandra Kubicka znalazła się w ogniu krytyki fanów po tym, gdy opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Zdjęcie Sandry w egzotycznych warkoczykach podzieliło jej fanów.

Sandra Kubicka uwielbia publikować swoje fotografie. Celebrytka pokazała ostatnio zdjęcie w nowej fryzurze, egzotycznych warkoczykach. Nowym uczesaniem chciała ogłosić, że wylatuje razem z Baronem na egzotyczne wakacje. Sandra nie spodziewała się chyba, że jej fryzura wywoła takie emocje.

"Sandra, nie rób tego więcej", "straciłaś całą swoją kobiecość przez te włosy, Sandr, ech", "mi się bardzo nie podoba", "z atrakcyjnej kobiety zrobiła się infantylna laska, która reklamuje wszystko, co popadnie. Dramat, trochę klasy, kobieto"," oj nie, stara fryzura o milion razy lepsza. To w ogóle nie jest kobiece" - krytykowali fani.

Sandra Kubicka w ogniu krytyki. Poszło o nową fryzurę [FOTO]

Pojawiły się inne krytyczne głosy. Kubicka została oskarżona o przywłaszczenie kulturowe, czyli przejęcie elementu kultury mniejszości (często opresjonowanej) przez członka kultury dominującej. Warto dodać, że wyczulone są na to mniejszości w USA.

"Mieszkałaś tyle czasu w Stanach, a nie wiesz co to cultural appropriation?", "co za bzdura z tymi włosami... Cultural appropriation się kłania" - pisali oburzeni fani.

Modelka postanowiła wytłumaczyć się z niefortunnej fryzury.

"A jak jeździliście do Egiptu jako małe dzieci z rodzicami i robiliście warkoczyki na wakacjach, to było ok. AHA" - napisała Sandra. 

Jeden z fanów nie zgodził się z argumentacją Sandry.

"Twoje tłumaczenie nie ma sensu. Zrobienie sobie tej fryzury jako dziecko w latach 90., które nie jest świadome tego, co oznacza przywłaszczenie kulturowe i jaki ma wpływ, jest zupełnie czymś innym niż zrobienie sobie tego w 2022 roku, będąc dorosłą kobietą i zdając sobie sprawę z tego, jak wiele osób zmaga się z dyskryminacją nosząc tę fryzurę" - napisał internauta.

A wy co sądzicie na ten temat?