Zamknij

Sandra Kubicka w bikini nie do poznania. Ma włosy jak Baron? "Wyglądasz jak swój chłopak" [FOTO]

16.01.2022 17:16
Sandra Kubicka
fot. screen: Instagram / sandrakubicka

Sandra Kubicka postanowiła zaszaleć i pochwaliła się zdjęciem z nową fryzurą. Fani modelki nie kryli zdziwienia i porównywali jej włosy do włosów Barona. Czy Sandra rzeczywiście upodobniła się do ukochanego?

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która może chwalić się imponującymi zagranicznymi sukcesami. Urodzona w Łodzi, w 2008 roku zamieszkała w Stanach Zjednoczonych i rozpoczęła karierę. Kontrakt podpisała w wieku zaledwie 13 lat i szybko zaczęła pojawiać się na wybiegach i okładkach branżowych czasopism. Zdjęcia Kubickiej pojawiły się w tak prestiżowych magazynach jak "Cosmopolitan", "Glamour" czy "Maxim", ten ostatni umieścił ją na liście "100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki". Na swoim koncie Sandra ma także sesję zdjęciową do rozkładówki amerykańskiej "Playboya". W Polsce zyskała popularność dzięki udziałowi w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", w której wytańczyła wysokie trzecie miejsce.

Niemały rozgłos Kubickiej przyniósł także związek z Aleksandrem Baronen-Milwiwem, gitarzystą Afromental i jurorem doskonale znanym widzom z "The Voice Kids". Para spotyka się od 2021 roku, nie szczędząc fanom wspólnych zdjęć i wzajemnych deklaracji o głębokim uczuciu. Mimo niezbyt imponującego stażu relacji Sandra w wywiadach wspomina już o ślubie i dzieciach. Tymczasem udało jej się zaszokować fanów nową fryzurą, której chyba nikt się nie spodziewał.

Sandra Kubicka wygląda jak Baron? Modelka zaszokowała nową fryzurą

Sandra Kubicka nie może doczekać się wymarzonego urodzinowego wyjazdu z ukochanym. Z tej okazji opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją w skąpym bikini. Wyjątkowo jednak to nie zgrabne ciało przykuło uwagę internautów. Modelka postanowiła bowiem zaszaleć i przed urlopem zmienić fryzurę. W warkoczykach jest niemal nie do poznania, a internauci nie kryją zdziwienia.

- Ready for my dream birthday trip! Gotowa na mój wymarzony urodzinowy wyjazd! Wymarzone warkoczyki (...) Na koniec świata z Tobą - napisała Sandra.

W komentarzach pojawiło się porównanie nowej fryzury Kubickiej do charakterystycznych dredów jej ukochanego. Jednak zdania na temat metamorfozy są podzielone. Pojawiło się wiele głosów krytyki.

Straciłaś cała swoją kobiecość przez te włosy Sandra. Eh. 

- Wyglądasz jak swój chłopak.

- Z atrakcyjnej kobiety zrobiła się infantylna łaska, która reklamuje wszystko, co popadnie. Dramat, trochę klasy,  kobieto!

- Przykład dziewczyny zmieniającej się i upodabniającej się dla/do swojego faceta dla jego akceptacji - czytamy.

Na szczęście wiele osób komplementowało odważną decyzję Sandry. A jak wam podoba się jej nowe wcielenie?