Zamknij

Sanatorium miłości: żona zostawiła Adama po ślubie? Senior skomentował smutne doniesienia

19.01.2022 14:12
Adam z "Sanatorium miłości 2"
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Adam z "Sanatorium miłości 2" kilka miesięcy temu wziął ślub, lecz w sieci huczy od doniesień, że żona senior szybko wyprowadziła się ze wspólnego domu. Adam postanowił odnieść się do krążących plotek. 

Adam Siewierski z "Sanatorium Miłości" 4 czerwca poślubił ukochaną Martę, którą poznał w sieci po zakończeniu programu. Na uroczystości gościła Marta Manowska, która nie kryła wzruszenia, że samotny wdowiec z Wolbromia spełnił wreszcie swoje marzenie o miłości. Adam od początku wychwalał Martę w wywiadach, a nawet nazwał ją swoją muzą i zadedykował jej tomik własnej poezji. 

Tymczasem niedawno jeden tygodników zaskoczył informacją, że małżeństwo Adam wisi na włosku. Z przytoczonej relacji wynikało, że żona seniora opuściła jego dom i przeniosła się do córek. 

Marta była dzielna. Wspierała mnie, pomagała w opiece nad mamą. Ale nigdy nie poczuła się tutaj, jak u siebie. Nie mam pretensji o to, że nie dała rady żyć w tej atmosferze i niedawno wyprowadziła się do córek - miał powiedzieć Adam w rozmowie z "Na żywo". 

Tymczasem okazuje się, że związek nadal ma się dobrze, o czym uczestnik "Sanatorium miłości" zapewnił w przesłanym do mediów oświadczeniu. 

Sanatorium miłości: Adam Siewierski dementuje plotki o odejściu żony

Okazuje się, że żona Adama wcale go nie zostawiła, jak sugerowały medialne doniesienia, a jedynie wyjechała do córek w odwiedziny. 

Moja żona Marta wyjechała tylko chwilowo do swoich córek w odwiedziny, a tego nie mogę jej zabronić. Dziś wróciła już do mnie do domu i w naszym małżeństwie, tak jak do tej pory układa się wszystko bardzo dobrze. Razem dzielimy wspólną miłość i mamy szacunek do siebie - zakomunikował Adam w liście przesłanym do Plejady.

Senior zapewnił, że nadal darzy żonę wielkim uczuciem i nic się nie zmieniło w ich wzajemnych relacjach. 

Kochałem Martę i kocham nadal, gdyż ona jest dla mnie najważniejszą kobietą mojego życia, jak również osobą o wielkiej moralnej wartości i cennym charakterze - podkreślił uczestnik "Sanatorium miłości 2". 

To cieszy! 

Sanatorium Miłości: Edek ostro o koleżankach z programu. Ostrzega przed nimi uczestniczki 4. edycji

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News