Zamknij

Sanatorium miłości: Anna i Piotr zerwali zaręczyny? Fanów rozczarował komentarz Ani. Chyba nie tego oczekiwali

18.05.2022 18:08
Zaręczyny Anny i Piotra w "Sanatorium miłości 4"
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Anna i Piotr zaręczyli się w finale "Sanatorium miłości 4". Widzowie byli ciekawi, jak po programie układa związek zakochanych kuracjuszy i postanowili zapytać o to Anię. Chyba jednak nie takiej odpowiedzi się spodziewali. 

Finał "Sanatorium miłości 4" zakończył się romantyczną sceną zaręczyn Anny i Piotra. Podczas balu pożegnalnego kuracjusz z Piaseczna zapewnił wybrankę o swoim wielkim uczuciu i poprosił ją o rękę. 

Aniu, pamiętam ten dzień, kiedy pierwszy raz cię spotkałem. To było piękne. Mijały dni, a my biliśmy sobie coraz bliżsi. Przez miesiąc przeżyliśmy tak wiele, jak niektórzy w rok nie potrafią się poznać. Przez miesiąc, z każdym dniem, byłem coraz pewniejszy tej miłości. Coraz pewniejszy tego, że zgodzisz się być ze mną. A dzisiaj, kiedy oboje wiemy, że nie potrafimy bez siebie żyć… - powiedział Piotr i klęcząc przed Anną rzekł: Powiem to w naszym języku: Ziemba, chcesz mnie?

Wzruszona Anna zgodziła się bez wahania, mimo że swojego wybranka znała zaledwie kilka tygodni. Widzowie mieli jednak mieszane odczucia co do decyzji zakochanych, wedle starego porzekadła, że co nagle to po diable. Dlatego gdy nadarzyła się okazja, postanowili sprawdzić, czy związek pary z "Sanatorium miłości" przetrwał i czy narzeczeni planują wspólną przyszłość. 

Sanatorium miłości 4: Anna i Piotr nie są już razem?

Fanom programu bez problemu udało się odnaleźć profil Anny na Facebooku. Jedna z internautek zapytała kuracjuszkę wprost, czy krążące po forach doniesienia o rozstaniu są prawdziwe. 

Pani Aniu, czy to prawda? O rozstaniu z p. Piotrem - napisała fanka na prywatnym Facebooku kuracjuszki. 

Narzeczona Piotra, nie wdając się w szczegóły, odparła lakonicznie:

Nie, jesteśmy przyjaciółmi bardzo bliskimi. 

Odpowiedź zabrzmiała niejednoznacznie i raczej nie zaspokoiła ciekawości widzów. Z jednej strony Anna zaprzeczyła plotkom o rozstaniu, ale z drugiej - nie potwierdziła, że narzeczeństwo z Piotrem trwa i nadal łączy ich wielkie uczucie. Padło za to dość ogólne stwierdzenie o bliskiej przyjaźni. Oczywiście bez tego nie ma udanego związku, ale równie dobrze może to oznaczać, że para postanowiła zakończyć związek i obecnie pozostaje na stopie przyjacielskiej. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Tego kamery nie pokazały. Widzowie poznali prawdę

Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News