Zamknij

Sanatorium Miłości: Ania i Zbyszek jednak zostali parą? Już się ze sobą nie kryją

12.10.2021 14:13
Ania i Zbyszek z "Sanatorium Miłości 3"
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Ania i Zbyszek z "Sanatorium Miłości 3" opuścili turnus w nie najlepszych nastrojach. Kuracjuszka miała żal do kolegi, że po złożonej deklaracji nagle bez słów "odbił" do Janiny i przez resztę programu sprawiał wrażenie zainteresowanego wyłącznie nową towarzyszką. Tymczasem po programie Ani i Zbyszkowi udało się ponownie do siebie zbliżyć. 

W "Sanatorium Miłości 3" Anna i Zbigniew jako pierwsi nawiązali ze sobą bliższy kontakt. Będąc w Polanicy-Zdroju zapewniali się nawzajem o wielkiej sympatii, chodzili na spacery i randki. Raz podczas pikniku na łonie natury Zbyszek zapytał Anię wprost, "na czym stoimy i jakie mamy szanse", po czym zadeklarował, że "chce spróbować". Nieufna z natury kuracjuszka była lekko zaskoczona, ale postanowiła dać przyjacielowi zielone światło. 

Znajomość początkowo owocnie się rozwijała. Ania i Zbyszek pozowali razem w sesji, podczas której nie szczędzili sobie czułych gestów. Widzowie trzymali kciuki za pomyślny rozwój ich znajomości, podkreślając, że tych dwoje naprawdę do siebie pasuje. Tymczasem ni stąd, ni zowąd Zbyszek nagle zainteresował się Janiną, która wydawała się być przeciwieństwem spokojnej i nieco wycofanej Ani. Senior tłumaczył przed kamerami, że niczego Annie nie obiecywał, ponadto na tym etapie nie czuł się gotowy na wybór "tej jedynej" i chciał dać sobie szansę na poznanie innych uczestniczek.

Sanatorium Miłości 3: Ania i Zbyszek jednak są razem?

Wolta Zbyszka doprowadziła do konfliktu między Anią i Janiną. Wprawdzie panie podały sobie rękę na zgodę, lecz niesmak pozostał, a Zbyszek poważnie podpadł widzom programu. Senior do końca turnusu nie zdobył się na odwagę, aby przed kamerami wyznać coś Janinie. W efekcie oboje wrócili do domów jako single i jak donosiła później prasa, po zakończeniu zdjęć nic szczególnego się między nimi nie wydarzyło.

Tymczasem Zbyszek ponownie zbliżył się z Anią! Odwiedził ją w Rytrze, żeby odnowić przyjaźń, a gdy przeniósł się nad morze, zaprosił Anię do siebie. Na Facebooku pojawiły się zdjęcia, na których Ania i Zbyszek pozują razem w towarzystwie Edka i jego nowej ukochanej. Ania nawet chwyciła Zbyszka pod ramię i widać było, że wszystkim dopisywały humory. 

Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Tego byli kuracjusze na razie nie ujawniają. Cieszy jednak fakt, że parze z "Sanatorium Miłości" udało się puścić w niepamięć sytuację z programu i na nowo nawiązać przyjacielskie relacje. Trzymamy kciuki, żeby tak pozostało na zawsze. 

Tymczasem Marta Manowska pracuje już nad 4. edycją "Sanatorium Miłości". Co ciekawe, na planie pojawiły się byłe kuracjuszki na czele z rozgadaną Halinką. Edek kąśliwie podsumował byłe koleżanki, a nawet przestrzegł przed nimi uczestniczki nowej edycji. 

Sanatorium Miłości: Edek ostro o koleżankach z programu. Ostrzega przed nimi uczestniczki 4. edycji