Zamknij

Sanatorium Miłości: Adam wziął ślub. Marta Manowska pokazała zdjęcie [FOTO]

07.06.2021 12:58
Adam z "Sanatorium Miłości 2"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Adam Siewierski z 2. edycji "Sanatorium Miłości" wziął ślub. Senior z Wolbromia ożenił się z Martą, którą poznał po programie. Na uroczystości pojawiła się Marta Manowska. Gospodyni randkowego programu opublikowała zdjęcie ze ślubu Adama. 

Adam Siewierski z "Sanatorium Miłości 2" wziął ślub. Uroczystość odbyła się 4 czerwca w urzędzie stanu cywilnego w rodzinnych stronach seniora. Adam i Marta przyrzekli sobie dozgonną wierność w otoczeniu gości, wśród których nie zabrakło Marty Manowskiej. Prowadząca randkowego show nie mogła ukryć radości widząc, jak jej byłemu podopiecznemu w końcu układa się w sprawach sercowych i z dumą pochwaliła się zdjęciem ze ślubu na Instagramie.  

Przypomnijmy, że Adam opuścił turnus bez kandydatki do związku. W programie próbował nawiązać bliższą relację z Basią, ale ta dała mu kosza, twierdząc, że ma ochotę poznać najpierw innych uczestników. Wkrótce jednak do poczciwego mieszkańca Wolbromia uśmiechnęło się szczęście. W kwietniu tego roku Adam pochwalił się, że jest szczęśliwie zakochany w pewnej Marcie, którą poznał przez internet. W sylwestra doszło do zaręczyn. Uradowany senior szybko zaklepał termin ślubu i zgodnie z planem w długi weekend czerwcowy pojął za żonę swoją narzeczoną. 

Sanatorium Miłości: Adam Siewierski z 2. edycji wziął ślub 

Ślub Adama był pierwszym tego typu wydarzeniem wśród uczestników "Sanatorium Miłości". Wprawdzie niektórzy kuracjusze chwalili się (nawet w telewizji) swoimi nowymi miłościami, ale ostatecznie jeszcze nikt nie zdecydował się na sformalizowanie związku. Nic dziwnego, że wieść o ślubie Adama tak bardzo ucieszyła Martę Manowską. Prezenterka udostępniła na swoim profilu zdjęcie z uroczystości, która miała miejsce 4 czerwca. 

Dziś Marta i Adaś pobrali się. To pierwszy ślub w "Sanatorium Miłości". A ja jestem przeszczęśliwa - napisała pod zdjęciem Adama i Marty. 

Na profilu "Sanatorium Miłości" również pojawiło się zdjęcie nowożeńców, w końcu ukazujące żonę Adama w pełnej krasie. Fani nie kryją wzruszenia i zasypują komentarze gratulacjami. "Jak widać, na miłość nigdy nie jest za późno" - piszą. I trudno się z tym nie zgodzić. Adamowi i Marcie życzymy wszystkiego najlepszego! 

Sanatorium Miłości: Jadzia ma żal do Zdzisława. Ujawnia, co wydarzyło się po programie