Zamknij

Rolnik szuka żony: Zmiany w życiu Elżbiety. Sprzedaje posiadłość i otwiera nowy biznes

18.01.2022 10:20
Elżbieta Czabator
fot. Instagram.com/ Elżbieta Czabator

Elżbieta Czabator z programu "Rolnik szuka żony" zdradziła swoje plany. Szykują się spore zmiany w jej życiu. Uczestniczka show sprzedaje swoją posiadłość i otwiera nowy biznes.

Elżbieta Czabator była uczestniczką 8. edycji "Rolnik szuka żony". Wydawać się mogło, że w programie znalazła miłość, jednak gdy zamieszkała z Markiem, wszystko się zmieniło. Mężczyzna stracił nią zainteresowanie i pozwalał sobie na przykre słowa w stosunku do niej. Uczestniczka "Rolnika" choć mocno przeżyła tę sytuację, postanowiła zrobić duży krok naprzód w swoim życiu. Elżbieta wystawiła na sprzedaż swoją posiadłość.

Rolnik szuka żony: Zmiany w życiu Elżbiety. Sprzedaje posiadłość i otwiera nowy biznes

"Niestety przychodzi w życiu taka chwila, kiedy już wiesz, że to czas na jakąś zmianę. Z bólem przyznaję, że chcę sprzedać swój dom (czy też posiadłość, jak niektórzy to określają). Dla mnie to nie tylko posiadłość... To długi kawał mojego życia i to dosłownie jest mnóstwo rzeczy, w które włożyłam całe swoje serce i stworzyłam je najlepiej i najpiękniej, jak potrafiłam" - pisała Elżbieta.

Uczestniczka "Rolnika" gościła ostatnio w "Pytaniu na śniadanie". W rozmowie zdradziła swój pomysł na nowy biznes. Elżbieta planuje otworzyć nową firmę, a dokładnie butik. Uczestniczka "Rolnika" lubi bawić się modą i uważa, że wiek nie jest absolutnie żadnym ograniczeniem. Planuje też przeprowadzkę. Jak wyznała w "Pytaniu na śniadanie", niewykluczone, że będzie to Kraków.

Prywatnie Elżbieta dwa razy była zamężna. Niestety, relacja z Markiem po raz kolejny ją zawiodła. Choć w programie zdradziła, że robi sobie "dyspensę" od płci przeciwnej podkreśliła, że po programie nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony facetów.