Zamknij

Rolnik szuka żony: Za tydzień nie zobaczymy nowego odcinka. Zmiana w emisji programu

05.10.2020 15:56
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe TVP

"Rolnik szuka żony" to program, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród widzów. Niestety, za tydzień nie zobaczymy kolejnego odcinka. Dlaczego?

"Rolnik szuka żony" cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów, o czym świadczą kolejne transze programu. Jak się okazuje, za tydzień widzowie nie zobaczą kolejnego odcinka. Data emisji została zmieniona ze względu na mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej. TVP wyemituje sportowe spotkanie Polaków i Włochów.

Nowy odcinek "Rolnika" widzowie zobaczą dopiero za dwa tygodnie. Fani programu w komentarzach na Facebooku nie ukrywają rozczarowania. "Pewnie, że obejrzymy, ale nie róbcie więcej takich numerów, że trzeba 2 tygodnie czekać:/, "nie jestem kibicem i chcę rolnika", "jakby meczu nie można było dać na TVP 2" - komentują zawiedzeni fani.

Zobacz teżRolnik szuka żony: Kandydaci i kandydatki odwiedzili gospodarstwa. Jak się na nich odnaleźli?

Rolnik szuka żony: Zmiany w emisji programu: Widzowie za tydzień nie zobaczą kolejnego odcinka

Wielbiciele programu w niedzielnym odcinku mogli zobaczyć, jak kandydaci i kandydatki odnaleźli się na gospodarstwach. Nie zabrakło ciepłych powitań ze strony rodziny, rozmów, ale też leciutkiej rywalizacji wśród uczestników. Niektórzy z rolników oraz rolniczka Magda, mają już na tym etapie swoich faworytów.

Widzowie będą musieli uzbroić się jednak w cierpliwość, ponieważ dalsze losy rolników i ich potencjalnych drugich połówek zobaczą dopiero w niedzielę, 18 października.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl