Zamknij

Rolnik szuka żony: Stanisław ujawnił, dlaczego Elżbieta rozstała się z Markiem

Anna Skalik
12.01.2022 11:22
Elżbieta Czabator
fot. Materiały prasowe

Elżbieta Czabator i Stanisław Pytlarz byli uczestnikami zakończonej niedawno edycji programu "Rolnik szuka żony", gdzie poszukiwali dla siebie miłości na resztę życia. Elżbieta szybko nawiązała więź z Markiem. Niestety, podczas finałowego odcinka stało się jasne, że z tej mąki chleba nie będzie. Elżbieta stwierdziła, że chce jak najszybciej o Marku zapomnieć, jednak nie ujawniała powodów tej decyzji. Niespodziewanie ujawnił je Stanisław.

Elżbieta Czabator i Stanisław Pytlarz od czasu programu "Rolnik szuka żony" są ze sobą w dobrych relacjach. Obydwoje próbowali w miłosnym show dla rolników znaleźć swoją drugą połówkę, ale żadnemu z nich się to nie udało. U Eli początkowo zapowiadało się na to, że będzie wprost przeciwnie. Jej kandydat, Marek, wzbudził jej zainteresowanie i gołym okiem było widać, że między nim a Elą iskrzy. Niestety, w ostatnim odcinku okazało się, że kobieta chce jak najszybciej o romansie zapomnieć. Elżbieta nie ukrywała, że jest jej przykro, jednak nie chciała dokładnie informować o tym, co zaważyło na jej decyzji. Niespodziewanie głos w tej sprawie zabrał Stanisław, który ujawnił to, co chciała ukryć koleżanka z programu.

Zobacz także: Joanna Opozda nagle trafiła do szpitala i wydała oświadczenie. „Daj nam wszystkim żyć, już dosyć"

Rolnik szuka żony: Stanisław zdradził, dlaczego Elżbieta rozstała się z Markiem

Choć Elżbieta postanowiła zachować dyskrecję w temacie jej nieudanej relacji z Markiem. Stanisławowi nie przeszkadzało to, by na łamach "Party" opowiedzieć o tym, dlaczego rolniczka i jej kandydat się rozstali. Stanisław wyjawił, że Marek zdawał się być porządnym mężczyzną, ale ostatecznie przyszła codzienność i pojawiły się "niefajne tematy".

Marek sprawiał wrażenie porządnego, fajnego faceta. Ale gdzieś tam później przyszło życie codzienne, szara rzeczywistość i coraz więcej rzeczy wypływa. Wszystko się jakoś rozeszło. Pojawiły się niefajne tematy - wyjawił Stanisław. Dodał, że uważa, iż Elżbieta podjęła słuszną decyzję, skoro ona szukała związku poważnego, a Marek nie mógł tego jej dać.

Elżbieta jest kobietą, która szukała stabilizacji i jak najbardziej poważnego związku. Nie widziała tego z Markiem. Podjęła słuszną decyzję. Nie można robić niczego na siłę - powiedział rolnik.

Ciekawe, czy Elżbieta będzie zadowolona z wypowiedzi Stanisława.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen