Zamknij

Rolnik szuka żony: Paweł i Marta planują ślub. Zdradzili datę

20.01.2022 14:14
Marta i Paweł
fot. Instagram.com Marta Paszkin

Marta i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" planują ślub. Zakochani gościli w swoim domu reporterów "Pytania na śniadanie", gdzie opowiedzieli m.in. o szczegółach uroczystości ślubnej.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w 7. edycji "Rolnik szuka żony". Między nimi szybko zaiskrzyło i Paweł spośród wszystkich kandydatek wybrał Martę. Zakochani po programie zdecydowali się oczywiście kontynuować znajomość. Wzięli wspólnie udział w "Dance Dance Dance", w którym świetnie sprawdzili się oraz mogli jeszcze bardziej wzmocnić więź między sobą. Ich relacja bardzo dobrze się rozwija. Wyremontowali nowy dom w Węglińcu oraz zaręczyli się.

Zobacz też: Marta i Paweł z "Rolnika" przekazali radosne wieści. Już szykują ślub! "Nie chcę tańczyć z brzuchem na weselu"

Rolnik szuka zony: Paweł i Marta planują ślub. Zdradzili datę

Ostatnio Marta i Paweł gościli reporterów "Pytania na śniadanie". Zakochani pokazali wnętrze nowego domu oraz zdradzili datę ślubu. Jak się okazuje, Marta i Paweł planują dwie uroczystości. Pierwszy ślub odbędzie się w marcu tego roku.

"Ślub odbędzie się w marcu tego roku" - powiedział Paweł Bodzianny w rozmowie z "Pytaniem na śniadanie". Dodał, że w uroczystości weźmie udział najbliższa rodzina. Drugi ślub zakochani planują na 2023 rok.

"W marcu odbędzie się mały ślub, rodzinny. Duży chcemy zrobić w 2023 roku" - podkreślił. Marta i Paweł wyznali też, że planują powiększenie rodziny.

"Stwierdziliśmy, że najpierw weźmiemy ślub, żeby nie było niespodzianki podczas ślubu, na przykład z dużym brzuchem" - powiedziała Marta Paszkin.

Trzymamy kciuki!