Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta jednak w ciąży? Reklamuje ubrania dla przyszłych mam [FOTO]

27.01.2022 11:09
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny spodziewają się dziecka? Internauci obserwujący Martę na Instagramie od pewnego czasu dopatrują się u niej ciążowych krągłości. Narzeczona Pawła do tej pory milczała, lecz jej sesja w ubraniach ciążowych na nowo podsyciła domysły. 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Ona - germianistka z Warszawy wychowująca córkę, on - hodowca szkockiego bydła z Dolnego Śląska i były uczestnik survivalowego programu "Wyspa przerwania". Wpadli sobie w oko niemal od razu, lecz przez głupi żart z randką Paweł musiał się o Martę dodatkowo postarać. Jednak w finale "Rolnika" Marta i Paweł pojawili się już oficjalnie jako para, a po udziale w programie "Dance Dance Dance" Marta rozpoczęła przygotowania do przeprowadzki w rodzinne strony ukochanego.

Obecnie Paszkin i Bodzianny wykańczają dom, a w międzyczasie snują plany odnośnie ślubu i powiększenia rodziny. Paweł już oświadczył się Marcie, teraz pora na zorganizowanie wesela, na którym z pewnością pojawią się spędzający ze sobą wakacje Marta Manowska i Robert Bodzianny, brat Pawła. Marta nie ukrywa, że chciałaby zdążyć z uroczystością przed uwidocznieniem się ciążowych krągłości. 

Nie chciałabym tańczyć z brzuchem na własnym weselu - śmiała się w świątecznym wydaniu "Rolnika".

Widzowie uznali jednak, że coś już musi być na rzeczy i zaczęli baczniej przyglądać się figurze Marty na Instagramie. 

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin jest w ciąży? Narzeczona Pawła w ciążowych strojach

Już zdjęcia z wakacji na Zanzibarze wzbudziły podejrzenia odnośnie stanu narzeczonej Pawła, ale po tym, co Marta zaprezentowała ostatnio na Instastories, na nowo rozgorzały spekulacje o jej ciąży. W zamieszczonej relacji Marta Paszkin reklamuje ubrania z ciążowej kolekcji popularnego sklepu internetowego. 

To jest kolekcja dla kobiet w ciąży, ale przecież nie ma znaczenia, czy się jest w ciąży, czy nie, ten dłuższy przód jest, ale myślę, że to z powodzeniem dla tych "ciążówek", jak i dla tych "nie ciążówek" - powiedziała, pozując w luźnych stylizacjach. 

Sesja Marty znowu podgrzała plotki, ale może faktycznie gwiazda "Rolnika" chciała tylko zareklamować ubrania. Przypomnijmy, że Paszkin zapewniała niedawno, że w pierwszej kolejności chcą z Pawłem uregulować sprawy związkowe, a konkretnie wyprawić dwa śluby: pierwszy - w marcu, a drugi - huczny - w przyszłym roku. 

To jest mały ślub, taki dla rodziny na razie. Duży chcemy w 2023 roku. Stwierdziliśmy, że najpierw weźmiemy ślub, żeby nie było niespodzianki podczas ślubu, na przykład z dużym brzuchem - powiedziała niedawno w "Pytaniu na śniadanie" Marta. 

mart2
fot. Instastories:@marta_paszkin
mart2s
fot. Instastories:@marta_paszkin
Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS