Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin czeka na dziecko. Podczas badania USG była przerażona

20.05.2022 12:50
Marta Paszkin Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu TVP „Rolnik szuka żony” czekają na narodziny pierwszego wspólnego dziecka. Żona rolnika jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych – niedawno wyjawiła, że podczas jednego z badań USG była przestraszona.

Wiadomo już, że para z programu „Rolnik szuka żony” czeka na narodziny chłopczyka. Syna ma dostać imiona Adam Konrad – na cześć reżyserów show TVP. Marta Paszkin po raz drugi zostanie mamą. Z poprzedniego związku wychowuje córkę, 8-letnią Stefanię. Była pewna, że i tym razem urodzi dziewczynkę.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Marta i Paweł w sesji ciążowej. "Momentami wątpiłam, że jeszcze kiedyś zostanę mamą" [FOTO]

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin była w szoku po badaniu USG

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny mają za sobą na razie ślub cywilny. Kościelny, połączony z chrzcinami i zakończony hucznym weselem, planują na przyszły rok. Przeszkodą do tego okazała się ciąża oraz pandemia.

Marta Paszkin na Instagramie podzieliła się pewną historią, która spotkała ją podczas badania USG. Była w szoku, kiedy usłyszała słowa lekarza. Żyła z myślą, że urodzi dziewczynkę.

- Od prawie 8 lat (przez większość czasu samodzielnie) wychowuję Córkę. Dodatkowo jestem od zawsze otoczona głównie kobietami: siostra, kuzynki a w szkole i na studiach też prawie same dziewczyny. Teraz, do połowy ciąży wyglądało, jakbym znowu miała urodzić dziewczynkę, więc jak na połówkowym USG wyszło, że to jednak chłopiec, to… przestraszyłam się z lekka, bo JAK TO BĘDZIE WYCHOWYWAĆ CHŁOPCA???!!! Ale szybko „pogodziłam” się z tą myślą i meeeeeega się cieszę, że dołączy do nas właśnie Synek O tym, że Paweł od początku nie ukrywał, że chciałby mieć chłopca, nie wspominając – napisała Marta Paszkin na Instagramie. Pojawiły się dziesiątki komentarzy od matek.

- U mnie 2 dziewczyny, różnica między nimi 12,5 roku, wszystkiego musiałam się uczyć od nowa i nie żałuję, że jest taka duża różnica wieku – napisała internautka.

- Też wolałabym, żeby u nas była mniejsza, ale czasem tak musiało po prostu być – odpisała Marta Paszkin.

- Dwóch chłopaków, 11 lat skończone i 3 skończone, jedyna babka w domu to jak pies suczka Abi – śmiała się obserwatorka.

- U nas jesteśmy my, suczka i 2 świnki dziewczynki, więc nadzieja dla Pawła w Synku, coby nie był zdominowany przez baby – odpowiedziała żartem żona rolnika.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska