Zamknij

Rolnik szuka żony: Kandydatka Stanisława znalazła miłość. Pokazała partnera [FOTO]

10.01.2022 14:38
Ola z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram,com/ Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" doczekał się już ośmiu edycji. Jedną z uczestniczek tego sezonu była Aleksandra, która trafiła na gospodarstwo Stanisława. Rolnik od początku był niezdecydowany i ostatecznie nie wybrał żadnej z kandydatek.  Szczęście do Oli uśmiechnęło się po programie. Poza kamerami znalazła swoją drugą połówkę.

"Rolnik szuka żony" to program, który od lat gromadzi ogromną widownię. Tym razem program wyemitowany został już po raz ósmy. Szczęście w tej edycji uśmiechnęło się do nielicznych par, jednak niektórzy, tak jak Aleksandra, znaleźli miłość poza kamerami.

Ola zagościła na gospodarstwo do Stanisława, jednak nie wzbudziła zainteresowania u rolnika. Podobnie jak pozostałe kandydatki. Z kolei Stanisław po zakończeniu programu wyznał, że jest szczęśliwie zakochany.

Zobacz też: Rolnik szuka żony 8: Elżbieta pokazała zdjęcie z wnukami. "Jak z siostrzeńcami" [FOTO]

 Rolnik szuka żony: Kandydatka Stanisława znalazła miłość. Pokazała partnera [FOTO]

Aleksandra nie rozpaczała jednak długo. Kandydatka Stanisława znalazła partnera poza programem. Ola dopiero niedawno zdecydowała podzielić z fanami swoim szczęściem, gdzie razem z ukochanym przywitała Nowy Rok. Widać, że wręcz promienieje szczęściem.

"Dziękuję, że dane było mi cię poznać. Rok 2022 będzie jeszcze lepszy" - napisała Aleksandra.

Warto podkreślić, że w ósmej edycji "Rolnika" szczęście uśmiechnęło się do dwóch par: Kamila i Joasi, którzy planują ślub. Z kolei Krzysztof i Bogusia powiedzieli sobie już sakramentalne "tak".

Na przestrzeni lat utworzyło się wiele par  i małżeństw z różnych edycji "Rolnika". Niektórzy z nich tak jak Ania i Grzesiek czy Małgosia i Paweł doczekali się pociech. Związki niektórych uczestników nie przetrwały próby czasu. Kilka miesięcy temu rozstali się m.in.  Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz z 6. edycji "Rolnik szuka żony".