Zamknij

Rolnik szuka żony: Elżbieta w żałobie. Zmarła bliska jej osoba

20.01.2022 14:48
Elżbieta Czabator
fot. mat. prasowe TVP

Elżbieta Czabator brała udział w 8. edycji "Rolnik szuka żony". Choć w programie nie znalazła miłości, zyskała przyjaciół, Bogusię i Krzysztofa, którzy niedawno wzięli ślub. Elżbieta niestety nie mogła pojawić się na uroczystości, gdyż zmarła bliska jej osoba.

Elżbieta Czabator była jedną z uczestniczek 8. edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo w programie związała się z Markiem, jednak ich znajomość nie przetrwała próby czasu. Elżbieta co prawda nie znalazła miłości w show TVP, lecz zyskała przyjaciół. Kobieta była jedną z zaproszonych osób na ślub Bogusi i Marka, który odbył się pod koniec listopada.

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Zmiany w życiu Elżbiety. Sprzedaje posiadłość i otwiera nowy biznes

Rolnik szuka żony: Elżbieta w żałobie. Zmarła bliska jej osoba

Uczestniczka nie mogła być obecna na uroczystości Marka i Bogusi. Jak wyznała w rozmowie z "Party", straciła brata i przechodziła żałobę.

"Zabrakło mnie, bo mi brat zmarł 28 sierpnia, to było zbyt wcześnie, żebym ja się bawiła na weselu" - wyznała uczestniczka 8. edycji "Rolnik szuka żony" w rozmowie z "Party".

Elżbieta odniosła się również do zarzutów internautów, którzy pisali, że po śmierci brata bawiła się na imprezie i publikowała z niej zdjęcia.

"Zarzucali mi internauci, że ja wtedy wstawiłam zdjęcie z imprezy, ale to były moje urodziny. Co innego siedzieć przy stole, a co innego iść tańczyć" - wyznała uczestniczka programu TVP.

Czabator odniosła się również do uroczystości ślubnej Marka i Elżbiety. Jej zdaniem decyzja była podjęta szybko, jednak w pełni ją rozumie.

"Widać, że Krzysztof jest zafascynowany Bogusią! Każdy się dziwi, że tak szybko, ale w tym wieku trzeba przyspieszyć tempo" - wyjaśniła.