Zamknij

Rolnik szuka żony: Asia przeżywa kryzys? „Strasznie mi ciężko”

19.01.2022 10:56
Rolnik szuka żony Asia i Kamil
fot. Instagram screen joasia.wielgosz

Rolnik szuka żony: ósma edycja za nami, ale fani uważnie śledzą media społecznościowe uczestników. Największe zainteresowanie wywołuje m.in. Elżbieta, kandydaci Kamili, Stanisław oraz Kamil i Asia. Czy w relacji tych ostatnich pojawił się kryzys?

„Rolnik szuka żony” był strzałem w dziesiątkę dla dwóch par: Krzysztofa i Bogusi oraz Kamila i Asi. Ci pierwsi są już po ślubie, a przed tymi drugimi szał weselnych przygotowań. Narzeczeni zaplanowali uroczystość na 2023 rok. Asia jednak mocno przeżywa rozłąkę z rodziną.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Stanisław rozstał się z narzeczoną. Wiadomo już, dlaczego nie doszło do ślubu

Rolnik szuka żony: Asia tęskni za rodziną

Wiele osób początkowo mocno martwiło się, czy relacja Kamila i Asi przetrwa. Rolnik mieszka w Sławatyczach przy granicy z Białorusią, a Asia w Gębicach niedaleko Gniezna. Jak się okazało, 22-latka przeprowadziła się do ukochanego, dzięki czemu nie są skazani na weekendowe randki.

Asia wiele razy zaznaczała w programie oraz na Instagramie, że jest mocno związana ze swoją rodziną. Niedawno nawet odliczała dni do spotkania z najbliższymi.

- Dziś mi strasznie ciężko z powodu powrotu od mojej rodzinki. Jednak tęsknota swoje robi. A z drugiej strony jestem też szczęśliwa, ponieważ znowu zobaczę Kamila rodzinkęnapisała Asia na Instagramie.

22-latka zżyła się również z rodziną Kamila. Uważa, że ma dwa domy i w każdym czuje się komfortowo, bezpiecznie oraz zawsze może liczyć na wsparcie.

Kamil i Asia szykują się do ślubu

Narzeczeni planują wziąć ślub w 2023 roku. Na razie wahają się pomiędzy dwiema salami. Chcą, aby królował styl rustykalny. Wieś, prostota, naturalne materiały i szczypta boho – tego będziemy mogli spodziewać się na ich weselu.

Nie wiadomo, czy Asia ma już wybraną suknię ślubną – jeszcze zanim doszło do oświadczyn, 22-latka pokazywała na Instagramie kilka modeli, które wpadły jej w oko.

- Ustaliliśmy, że to będą dania tradycyjne. Może uda się połączyć nasze kuchnie regionalne, czyli trochę Lubelszczyzny i trochę Wielkopolski – mówił Kamil w „Pytaniu na śniadanie”.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS