Zamknij

Roksana Węgiel o nachalnych fanach: „Starsi mężczyźni próbują dążyć do kontaktu fizycznego”

22.09.2022 11:08
Roksana Węgiel
fot. East News

Roksana Węgiel to niezwykle popularna gwiazda młodego pokolenia i idolka nastolatek. Jednak ostatnio na jej koncertach pojawiają się też nieco starsi fani. Piosenkarka zdradziła, że niektórzy z nich posuwają się czasami odrobinę za daleko.

Roxie Węgiel karierę rozpoczęła jako dziecko w programie „The Voice Kids”. Później odniosła sukces na "Eurowizji Junior", zapewniając Polsce zwycięstwo w międzynarodowym konkursie. Gwiazda była popularna przede wszystkim wśród młodego pokolenia, ale ostatnio uległo to zmianie.

Roksana to już 17-latka. Gwiazda niedługo zacznie przygotowania do matury. W nauce nie pomaga fakt, że piosenkarka stale koncertuje. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że pod sceną oprócz fanów w jej wieku coraz częściej widzi też przedstawicieli starszego pokolenia.

Roksana Węgiel osaczona przez starszych mężczyzn na koncertach

Roxie wydaje się być zdziwiona obecnością na jej koncertach starszych mężczyzn. Przyznała też, że czasami podczas występów dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji.

- Patrząc na to, w jakim wieku teraz jestem, to też zauważam, że jest więcej takich starszych panów, którzy przychodzą na moje koncerty. Nie ukrywam, że czasami to jest takie mocno przytłaczające, kiedy starsi mężczyźni za bardzo próbują dążyć do kontaktu fizycznego. Czasami zdarzało się tak na koncertach – powiedziała.

Na szczęście młoda piosenkarka, gdy fani okazują się by zbyt nachalni, może liczyć na ewentualną interwencję ochrony.

- Wyczuwam takie sytuacje. Trzeba na nie uważać, ale "face to face" rzadko się zdarza, żebym miała przykre sytuacje – przyznała.

Eurowizja Junior Roksana Węgiel Viki Gabor Ala Tracz
8 Zobacz galerię
fot. Viktor Tolochko/SPUTNIK Russia/East News, Lukasz Kalinowski/East News, Mateusz Jagielski/East News