Zamknij

Roksana Węgiel ma nowego chłopaka. "Jest coś na rzeczy"

28.04.2022 12:55
Roksana Węgiel ma nowego chłopaka. "Jest coś na rzeczy"
fot. Instagram.com/ Roksana Węgiel

Roksana Węgiel znów jest zakochana. Młoda gwiazda od dłuższego czasu nie wypowiadała się na temat swojego życia prywatnego. Teraz uchyliła rąbka tajemnicy.

Roksana Węgiel jakiś czas temu rozstała się z Danielem Yastremskim. Od tamtego czasu 17-latka niechętnie rozmawia z mediami na temat swojego życia prywatnego. Związek z białoruskim piosenkarzem rozpadł się z powodu natłoku zobowiązań zawodowych oraz dość dużej odległości, która dzieliła zakochanych. Były chłopak wokalistki podkreślał w mediach społecznościowych, że chce pozostać z Roksaną w przyjacielskich relacjach.

Zobacz też: Roksana Węgiel zdradziła, że jest ambiwertykiem. Co oznacza osobowość ambiwertyczna?

Roksana Węgiel ma nowego chłopaka. "Jest coś na rzeczy"

"Zostaniemy przyjaciółmi. Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxie nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu" - pisał Daniel Yastremski.

Jak się okazuje, serce Roksany znów jest zajęte. W rozmowie z Jastrząb Post młoda gwiazdka zdobyła się na krótki komentarz na temat nowego ukochanego.

"Jest coś na rzeczy. Nie chcę ruszać tego tematu medialnie. Zostawiam to dla siebie i dla niego" - wyznała jedynie gwiazda.

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej edycji programu "The Voice Kids", 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz 3. edycji programu tanecznego "Dance Dance Dance". Jest również laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy w 2019 roku. Od 2021 roku współprowadzi razem z Idą Nowakowską programu "You Can Dance - Nowa generacja".

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official