Zamknij

Rodzina Sary Boruc się powiększy. Ines Mannei jest w ciąży [FOTO]

05.08.2022 21:26
Sara Boruc
fot. Instagram@mannei_is_her_name

Siostra Sary Boruc, Ines Mannei, spodziewa się dziecka. Celebrytka niedawno wzięła ślub, a teraz pokazała w sieci ciążowy brzuszek. Sara Boruc zostanie ciocią. 

Sara Mannei-Boruc to stylistka, influencerka modowa i projektantka biżuterii, a prywatnie żona Artura Boruca. Z bramkarzem ma dwoje dzieci: Amelię i Noaha oraz wychowuje córkę Oliwię z poprzedniego związku. W sieci znane są także dwie siostry Sary - Nadia i Ines. Ta ostatnia w maju wzięła ślub z Cezarem Lachem, biznesmenem zajmującym się marketingiem internetowym. Teraz okazuje się, że świeżo upieczona mężatka jest przy nadziei. 

Siostra Sary Boruc, Ines Mannei, jest w ciąży

Ines Mannei i jej mąż za kilka miesięcy powitają na świecie pierwsze dziecko. Siostra Sary Boruc podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widzimy u niej wyraźnie zaokrąglony brzuch.

Baby on the way - ogłosiła ciążę Ines. 

Przyszła mama nie zdradziła żadnych szczegółów swojego stanu. Nie wiadomo też, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko. 

inessinbymannei
fot. Instagram:@inessinbymannei

Ines Mannei ma 28 lat i jest najmłodszą siostrą Sary Boruc. Skończyła psychologię. Razem z siostrami tworzy markę biżuterii Sin by Mannei, którą wspomaga mama - z zawodu złotnik. Ines Mannei czasami pojawia się z siostrami na celebryckich imprezach. Na co dzień aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia z podróży oraz sesje biżuteryjne. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 27 tys. użytkowników.