Zamknij

Robert Karaś doznał urazu kręgosłupa przed galą Fame MMA. Przykry wypadek partnera Agnieszki Włodarczyk [FOTO]

10.05.2022 13:04
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
fot. Instagram:@agnieszkawlodarczykofficial

Robert Karaś miał walczyć na gali Fame MMA 14, ale już wiadomo, że nic z tego nie będzie. Partner Agnieszki Włodarczyk poinformował, że jest kontuzjowany i pokazał zdjęcie urazu kręgosłupa szyjnego. "Czekają mnie 3 miesiące przerwy".

Robert Karaś to znany triathlonista, mistrz świata i wielokrotny rekordzista zawodów Ironman. Prywatnie sportowiec związany jest z Agnieszką Włodarczyk, aktorką znaną m.in. z "Sary" i "13 posterunku". W 2021 roku parze urodził się syn Milan. Pojawienie się na świecie dziecka nie sprawiło jednak, że Robert Karaś odpuścił sobie spektakularne wyczyny.

Jeszcze miesiąc przed narodzinami syna sportowiec bił rekord na trasie pięciokrotnego Iromana i choć był bliski sukcesu, na 366 kilometrze odcinka rowerowego, przy prędkości około 40 km/h na nieoświetlonej drodze, wypadł z trasy. Upadek wyglądał groźnie. Karaś stracił przytomność i został zabrany przez karetkę pogotowia. Na szczęście nie stwierdzono żadnych poważniejszych urazów i triathlonista mógł wrócić do domu. 

Robert Karaś doznał kontuzji. Nie będzie walczył na Fame MMA 14

Kariera 33-letniego partnera Agnieszki Włodarczyk rozwija się w najlepsze. Ostatnio triathloniście zaproponowano udział w imprezie Fame MMA 14. Robert Karaś miał walczyć w oktagonie z youtuberem z branży fitness, Adamem "AJ" Josefem. Spotkanie zaplanowano na 14 maja w Krakowskiej Tauron Arenie, ale kilka dni przed imprezą Robert Karaś poinformował, że musiał się wycofać. 

Czekaja mnie 3 miesiące przerwy. Życie bywa przewrotne. Do następnego - przekazał w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcie z prześwietlenia kręgosłupa szyjnego.  

Robert Karaś doznał złamania wyrostka kolczystego i niestety nie zawalczy na gali Fame MMA 14. Wracaj szybko do zdrowia Robert! Widzimy się niedługo - wyjaśnili organizatorzy gali. 

Sportowiec chodzić teraz z kołnierzem usztywniającym, co oznacza, że na jakiś czas będzie musiał zapomnieć o treningach. Włodarze Fame MMA szybko postarali się o zastępstwo. Zamiast Roberta Karasia z Adamem Josefem zmierzy się Mateusz Janusz, znany jako Matt z Fit Lovers