Zamknij

Robert Janowski zasłabł podczas zaręczyn. Swoją żonę prosił o rękę aż trzy razy

24.01.2022 14:23
Robert Janowski i Monika Janowska
fot. Instagram.com/ Robert Janowski

Robert Janowski zagościł w internetowym programie Izabeli Janachowskiej "Śluby gwiazd". W rozmowie z prowadzącą opowiedział m.in. o początkach znajomości z przyszłą żoną - Moniką Janowską. Uchylił rąbka tajemnicy o nietypowej sytuacji, która miała miejsce podczas zaręczyn.

Robert Janowski pojawił się w internetowym show Izabeli Janachowskiej, "Śluby gwiazd". Gwiazdor programu "Jaka to melodia" zagościł w nim razem z żoną - Moniką Janowską. Zakochani opowiedzieli m.in. o początkach swojej znajomości. Zdradzili też, jak się poznali. Początek ich znajomości miał miejsce na Facebooku.

Robert Janowski zasłabł podczas zaręczyn. Swoją żonę prosił o rękę aż trzy razy

"Jak zobaczyłem uśmiechniętą dziewczynę w internecie, obejrzałem wszystkie zdjęcie, no i kurczę w ogóle ona nie ma żadnej skwaszonej miny, przecież różnie jest, no ale wiem, że się wrzuca też te pozytywne. Wtedy pomyślałem, że jest bardzo otwarta, czuła, wesoła" - wyznał Janowski.

Początki ich znajomości były nietypowe. Wszystko przez to, że gwiazdor umówił się z przyszłą wybranką na randkę, po czym nie dotarł na nią. Powodem była jego obecność na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Później Janowski umówił się z Moniką na śniadanie. Z nerwów nie dał jej dojść do głosu.

Ich znajomość rozwijała się, a Janowski miał już pewność, że to ta "jedyna". Postanowił oświadczyć się, jednak pierwsze podejście nie było udane.

"Za pierwszym razem był taki stres, że koleżka mi zasłabł i ciągnęłam go do szpitala" - powiedziała Monika Janowska. Jej ukochany dodał, że zasłabnięcie spowodowane było arytmią.

Z kolei podczas drugich zaręczyn Monika i jej ukochany zatruli się jedzeniem. I znów musieli udać się do szpitala. Na szczęście trzecie podejście było udane.

"Trzecie z zaręczyny odbyły się pierwszego stycznia, w Nowy Rok, znaczy o dwunastej w sylwestra, czyli w rocznicę. Ten pierwszy klik komputerowy też był pierwszego stycznia" - wyjaśnili zakochani w programie Janachowskiej.

Najpierw symboliczny ślub pary odbył się na środku jeziora. Byli na nim sami.

"Wziąłem łódkę, spodenki, a w tych spodenkach miałem ukryte obrączki. Wypłynęliśmy na środek jeziora i mówię: kochanie, przed Bogiem, naturą, czy chcesz zostać moją żoną. Ona mówi, że chce, to ja z tych gaci pierścionki. Wzięliśmy ślub sami, przed wszechświatem, a później ten administracyjny i kościelny" - powiedział Robert Janowski.

Para pobrała się 14 września 2013 roku. To już trzecie małżeństwo gwiazdora "Jakiej to melodii". Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego (ur. 1988). Z małżeństwa z Katarzyną Dańską ma dwie córki: Anielę (ur. 1998) i Tolę (ur. 2000).