Zamknij

Rihanna urodziła! Wokalistka i ASAP Rocky zostali rodzicami [FOTO]

19.05.2022 20:46
Rihanna
fot. J.M. HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

Rihanna po raz pierwszy została mamą. Zagraniczna prasa donosi, że artystka i ASAP Rocky powitali swoją pociechę już tydzień temu. Jakiej płci jest dziecko Rihanny? 

Rihanna urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojcem został raper ASAP Rocky, z którym 34-letnia wokalistka jest w związku od ponad roku. Rodzice jeszcze nie podzielili się oficjalnie ze światem radosną nowiną, lecz amerykańska prasa dotarła do informacji, że dziecko Rihanny ASAP Rocky'ego jest już na świecie i to od kilku dni. 

Rihanna urodziła. Jakiej płci jest dziecko gwiazdy?  

W czwartek 19 maja na oficjalnym profilu Rihanny na Instagramie pojawił się screen artykułu TMZ informującego o narodzinach dziecka. Jak ustalił serwis, Rihanna urodziła 13 maja w szpitalu Los Angeles. Wokalistka i ASAP Rocky powitali syna. Na razie jednak nie udało się dowiedzieć, jakie imię otrzymał chłopczyk. 

Rihanna i ASAP Rocky jeszcze nie skomentowali doniesień o porodzie. Informacje na temat samopoczucia piosenkarki oraz zdjęcia Rihanny z dzieckiem również nie pojawiły się jeszcze w mediach. Najwyraźniej świeżo upieczeni rodzice pragną zachować ten czas tylko dla siebie. Tymczasem na profilach Riri i jej partnera spływają gratulacje od fanów. 

gwiazdy, które poroniły
12 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS