Zamknij

Rafał Szatan ma problemy ze zdrowiem. Gwiazdor musi przejść operację

27.01.2022 15:58
Rafał Szatan
fot. Instagram.com/ Rafał Szatan

Rafał Szatan opublikował wpis na Instagramie, w którym zdradził, że czeka go operacja. W rozmowie z Plejadą gwiazdor wyjaśnił, co się stało.

Rafał Szatan przekazał swoim fanom informację, że czeka go operacja. W rozmowie z serwisem Plejada.pl zdradził, co dokładnie się stało i dlaczego przez kilka tygodni nie będzie mógł pracować.

"Miała być forma życia, jest forma przedoperacyjna… hmm no cóż, tak bywa… Jutro wyjazd do Poznania, w piątek kładę się na stół operacyjny, a potem walka rehabilitacyjna o powrót do pełnej sprawności (...). To będzie ciężki czas… cholera…" - napisał mąż Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie. Jak się okazuje, operacja to wynik kontuzji, której Szatan nabawił się kilka lat temu, dokładnie cztery lata temu.

Zobacz też: Rafał Szatan także zwolniony z TVP. Zemsta Kurskiego za wpis żony?

Rafał Szatan ma problemy ze zdrowiem. Gwiazdor musi przejść operację

Chodzi dokładnie o kontuzję kolana, do której doszło podczas premiery musicalu "Pretty Woman" w Łodzi. Rafał Szatan gra w nim główną rolę męską. "W drugim akcie, w jednej ze scen zbiegam w ciemności w kulisy, żeby od razu pojawić się w kolejnej scenie. Jestem w tym spektaklu praktycznie non stop na scenie i niestety, w pośpiechu, w tej ciemności wpadłem w stelaż scenografii przygotowanej do następnej sceny" - opowiedział Szatan w rozmowie z Plejadą i dodał:

"W ferworze chciałem od razu pobiec, żeby grać dalej, obróciłem się gwałtownie, ale kolano i stopa zostały... i cały staw się rozsypał" - powiedział aktor i wokalista.

Choć tuż po wypadku kolano nie przeszkadzało mu w normalnym funkcjonowaniu, od niedawna zaczęło mu jednak doskwierać.

"To dość poważna operacja kolana, bo rozsypało się całkowicie, wiec na jakiś czas będę musiał przerwać granie na scenie musicalowej" - powiedział aktor i dodał, że czeka go kilka tygodni leżenia i chodzenia o kulach.

"Czeka mnie około sześć tygodni leżenia i chodzenia tylko o kulach, a potem walka i powrót do chodzenia i jakiejś sprawności, a dopiero później powoli do pracy w teatrze" - powiedział gwiazdor.

Rafał wyznał, że będzie walczył o to, aby szybko wrócić do zdrowia.

"Będę walczył i wylewał siódme poty, żeby szybko się pozbierać" - podkreślił.