Zamknij

Rafał Brzozowski po raz pierwszy skomentował rozstanie z narzeczoną. "Ona to szybciej odreagowała"

01.09.2021 12:18
Rafał Brzozowski
fot. Mieczysław Włodarski/ Reporter/ East News

Rafał Brzozowski jeszcze do niedawna związany był z modelką Anną Tarnowską. W kwietniu tego roku ich drogi rozeszły się. Brzozowski do tej pory nie komentował rozpadu związku z Tarnowską. W rozmowie z Jastrząb Post po raz pierwszy opowiedział o ich rozstaniu.

Rafał Brzozowski i modelka Anna Tarnowska byli ze sobą związani przez osiem lat. W kwietniu tego roku ich drogi rozeszły się. Z wpisów na Instagramie można było wywnioskować, że para rozstała się w zgodzie.Tarnowska życzyła byłemu już ukochanemu powodzenia na konkursie Piosenki Eurowizji. On również nie szczędził ciepłych słów byłej ukochanej. Do tej pory gwiazdor nie komentował powodów ich rozstania.

Zobacz też: Eurowizja 2021: Brzozowski w Radiu ZET o swoim „romansie” w Rotterdamie. Zdradził, jak się ubierze

Rafał Brzozowski po raz pierwszy skomentował rozstanie z narzeczoną. "Ona to szybciej odreagowała"

W rozmowie z Jastrząb Post zdecydował się opowiedzieć o zakończeniu związku z Anną Tarnowską. Warto podkreślić, że modelka ma już nowego partnera, a migawki z nowego związku pokazuje na Instagramie. Z kolei Brzozowski w ostatnich miesiącach skupiał się na zupełnie innych rzeczach, m.in. na Konkursie Piosenki Eurowizji oraz wydaniu nowego singla.

Gwiazdor TVP w rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o nowej piosence. Pozwolił sobie też na komentarz dotyczący jego rozstania.

"Ta piosenka idealnie obrazuje to, co działo się u mnie przez ostatni czas. Eurowizja Eurowizją, ale to, że akurat miałem sytuację, że rozstałem się po wielu, wielu latach ze swoją partnerką, to ta piosenka jest trochę osobista. Ona mówi o tym, że taki jest początek. A może dziś tak jest, że miłość nie ma czasu trwać? Szybko się nudzi i szuka ciągle nowych nas. Czasami też biegniemy, nie potrafimy się zająć tymi sprawami uczuciowymi, w pogoni za pewną codziennością, pracą i pewne priorytety się rozjeżdżają" - powiedział w rozmowie z Jastrząb Post Brzozowski.

W tej samej rozmowie gwiazdor TVP wyznał, że bardzo mocno przeżył rozstanie z partnerką, z którą był w związku przez osiem lat.

"Dla mnie osobiście to jest przykra sytuacja i dla mnie to było bardzo trudne. Trzeba to było odchorować. Widocznie u niej to troszeczkę szybciej trwało, u mnie trochę dłużej" - powiedział muzyk, nawiązując najwidoczniej do nowej relacji Tarnowskiej.

"Ona to chyba szybciej jakoś odreagowała, ja troszkę dłużej. Wziąłem się do pracy po prostu, nie skupiam się na tym kompletnie, ale powoli trzeba serducho otworzyć i samo przyjdzie" - wyznał Rafał. Kibicujecie mu w znalezieniu nowej miłości?