Zamknij

Quran i Cheryl planują dziecko. Gwiazda TikToka ma 61 lat i 17 wnucząt. "Surogatka albo adopcja"

17.01.2022 16:22
 Quran McCan i Cheryl McCregor
fot. screen: YouTube

Quran McCain i Cheryl McGregor, popularna para znana z TikToka, planuje dziecko. Kobieta ma 61 lat, siedmioro dzieci i siedemnaścioro wnucząt. Mimo to chce kolejną pociechę wychować z 24-letnim partnerem.

TikTok to zdaniem wielu platforma niezwykła, za której pośrednictwem można pokazywać swoją osobowość i dzielić się pasjami. Aplikacja, która pozwala na publikowanie krótkich materiałów wideo i dzielenie się nimi z całym światem, błyskawicznie zyskała popularność. Dziś to jedno z największych internetowych mediów, z którego korzystają zarówno światowe gwiazdy, jak i młodzi twórcy, którzy chcą zrobić karierę, podzielić się swoją twórczością lub zwyczajnie dobrze bawić. Pojawia się wiele głosów, że jest to przejaw "mody na kontrowersje", jednak nie da się ukryć, że TikTok na dobre wkroczył w sieciową społeczność, a jego celebryci stają się celebrytami także poza siecią.

Jedną z niezwykle popularnych par znanych z materiałów publikowanych za pośrednictwem aplikacji są Quran McCain i Cheryl McGregor. Para chwali się uczuciem, które za nic ma różnicę wieku. Ta jest spora, ponieważ Quran ma zaledwie 24 lata, jego ukochana zaś 61. Oboje jednak podkreślają, że różnica wieku nie ma dla nich żadnego znaczenia, zarówno w kwestii charakteru, jak i fizyczności. Zakochani właśnie chwaląc się uczuciem, zdobyli ogromną sympatię internautów. Okazuje się, że chcieliby mieć wspólne dziecko, choć Cheryl jest już mamą siódemki i babcią siedemnaściorga wnucząt.

Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS

Quran McCain i Cheryl McGregor chcą mieć dziecko. Gwiazdy TikToka dzieli 37 lat

Quran McCain i Cheryl McGregor wzięli ślub, ale na tym nie kończą się ich wspólne plany. Zakochani starali się o dziecko, mimo różnicy wieku, jednak naturalne sposoby zawiodły. Para myślała o skorzystaniu z pomocy surogatki, brała nawet pod uwagę jedną z córek Cheryl.

- Cheryl ma 61 lat i ma siedmioro dzieci oraz 17 wnucząt, ale uważamy, że zasługujemy na własne dziecko (...) Staraliśmy się o dziecko metodą naturalną, ale mamy przeczucie, że surogatka albo adopcja będą lepszymi opcjami (...) Obie córki Cheryl przeszły histerektomię w ostatnich latach. W przeciwnym razie poprosilibyśmy, którąś z nich o zostanie naszą surogatką. Chcielibyśmy, żeby dziecko było biologicznie jak najbardziej "nasze" - tłumaczył 24-latek.

Wiele osób zastanawiało się, czy 61-latka bierze pod uwagę fakt, że może umrzeć, kiedy jej dziecko będzie bardzo młode. To jednak nie przeraża gwiazdy TikToka.

- Rozumiemy, że ja mogę nie być tu już tak długo jak Quran, ale wierzę w niego. Będzie świetnym ojcem - zapewniła.

Plany małżonków wywołały w sieci gorącą dyskusję. Nie brakowało głosów krytyki i oburzenia. 

- Oni nie udowadniają, że wiek to tylko liczba, co najwyżej udowadniają, ile można znieść dla sławy i pieniędzy, ewentualnie jak bardzo można mieć zrytą banię. Poza tym nie sądzę, by było tam tak różowo jak na zdjęciach, już nie raz się o tym przekonaliśmy.

- To właśnie robią z ludzi media społecznościowe. Dla głupich obejrzeń zrobią wszystko. Do czego ten świat zmierza.

- Ludzie lubią oglądać rzeczy nietypowe. To zawsze się sprzeda, nieźle zarobią! - czytamy.

A jak wy oceniacie plany Qurana i Cheryl?