Zamknij

Queen of the Black zabrała głos po samookaleczeniu. 18-latka podjęła zaskakującą decyzję

19.01.2022 12:27
Julia Pelc Queen of the Black
fot. YouTube/Queen of the Black

Julia Pelc, youtuberka znana jako Queen of the Black, dokonała samookaleczenia podczas transmisji na żywo. 18-latka wróciła już ze szpitala i skomentowała zdarzenie na Instagramie. Odniosła się m.in. do kwestii swojego udziału w gali Prime Show MMA.

Julia Pelc "Queen of the Black" samookaleczyła się w relacji na żywo. 18-letnia gwiazda social mediów została zabrana do szpitala, o czym poinformował w sieci Sylwester Wardęga. Obecnie życiu dziewczyny nie zagraża niebezpieczeństwo. Otrzymała też fachowe wsparcie psychologiczne, które ma jej pomóc odzyskać równowagę emocjonalną po kolejnej już próbie samobójczej. Wcześniej w kwietniu 2020 roku Julia Pelc próbowała odebrać sobie życie przedawkowując leki. Jak wówczas tłumaczyła, była to reakcja na hejt, jakiego doświadczyła w mediach społecznościowych. 

Julia Pelc "Queen of the Black" okaleczyła się w trakcie live'a. W jakim jest stanie? 

Queen of the Black postanowiła odnieść się do wstrząsającego nagrania w relacji na Instastories. Nastolatka uspokoiła internautów odnośnie swojego stanu. Podkreśliła też, że rozpoczyna intensywną psychoterapię. 

Cześć wszystkim! Uważam, że powinnam się odezwać, po tym co się stało. Ogólnie byłam na interwencji kryzysowej i mam ustaloną jeszcze mocniejszą terapię, także chciałam was tylko powiadomić, żebyście się nie martwili. Jest w porządku, jestem w domu u mamy i dochodzę do siebie. Nie będę zbytnio aktywna teraz chyba w internecie, bo potrzebuję raczej odpoczynku - powiedziała Julia. 

Jeszcze raz serio, dziękuję wam za wsparcie, bo czułam się naprawdę sama na tym świecie, a teraz widzę, że jednak nie jestem sama i dziękuję wam. (...) Wiem, że jestem w bardzo dobrych rękach. Pani, z którą gadałam, była bardzo fajna i będę miała bardzo fajną rozpiskę nowego leczenia. Trzymacie za mnie kciuki i nie bójcie się, pamiętajcie, prosić o pomoc - zaapelowała. 

Pelc odniosła się także do swojego udziału w gali Prime Show MMA, gdzie ma walczyć z dziewczyną Lorda Kruszwila. Youtuberka zapewniła, że wraca do treningów i zamierza stanąć w oktagonie 19 lutego.  

No i idę wyżyć się na treningach tak naprawdę, bo w sumie mam ochotę je robić. (...) Ogólnie to smaruję sobie ranki takim specjalnym do ran, więc jest ok. Czuję się tak w miarę ok, ale troszeczkę mam bałagan w głowie i muszę go sobie poukładać i tyle - podsumowała Queen of the Black.