Zamknij

Pytanie na śniadanie: wpadka Anny Lewandowskiej w programie. Prowadzący byli w szoku. "Nie z tej ziemi"

13.05.2022 11:15
Anna Lewandowska / Łukasz Nowicki
fot. screen: Youtube

Anna Lewnadowska zaliczyła w "Pytaniu na śniadanie" zabawną wpadkę. Jej słowa o ciąży wywołały niemałe zdziwienie na twarzach prowadzących. Łukasz Nowicki nie mógł powstrzymać się przed żartami.

"Pytanie na śniadanie" możemy oglądać na antenie Telewizji Polskiej od września 2002 roku. Śniadaniowy format publicznej stacji jest bezpośrednim konkurentem dla "Dzień Dobry TVN", obie produkcje posiadają podobne elementy. Możemy w nich zobaczyć reportaże i wywiady, ale także występy artystów i kącik kulinarny. Dla wielu Polaków "Pytanie na śniadanie" to towarzysz poranków, bez którego nie wyobrażają sobie początku dnia. Oczywiście niezwykle ważni są prowadzący, którzy często stają się ulubieńcami widzów i twarzami TVP. Przez śniadaniowy program przewinęło się wiele znanych nazwisk, mogliśmy w nim oglądać między innymi Agnieszkę Woźniak-Starak, Dorotę Szelągowską czy Macieja Dowbora. Obecnie występują w nim takie gwiazdy jak Katarzyna Cichopek, Ida Nowakowska i Maciej Kurzajewski.

Jeden z najbardziej lubianych przez Polaków duetów w "Pytaniu na śniadanie" tworzą Łukasz Nowicki i Małgorzata Opczowska. Częstym gościem w studio jest także Anna Lewandowska, prowadząca cykl "Czerwony dywan", gdzie opowiada o krajowym show-biznesie i życiu celebrytów. Jak wiadomo, program możemy oglądać na żywo, czasem więc dochodzi do zabawnych przejęzyczeń i wpadek, na które część widzów wręcz niecierpliwie czeka. Tym razem autorką jednej z nich została właśnie Lewandowska.

Rolnik szuka żony
6 Zobacz galerię
fot. Wojtek Kurczewski/TVP/East News

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Anna Lewandowska zaszokowała prowadzących

Oczywiście jednym z najczęściej poruszanych ostatnio tematów jest Krystian Ochman i jego udział w Konkursie Eurowizji. Jednak Anna Lewandowska postanowiła opowiedzieć także o niezwykłej historii fanów zespołu Metallica, którzy wybrali się na koncert swoich idoli w Brazylii. Kobieta, która była w 39. tygodniu ciąży, niespodziewanie zaczęła rodzić. Dziecko przyszło na świat pod sceną, a rodzice nie kryli radości z takiego obrotu spraw. Dziennikarka jednak w swojej opowieści pomyliła tygodnie z miesiącami.

- A teraz historia nie z tej ziemi. Małgosiu Opczowsko, wyobraź sobie, że jesteś w 39. miesiącu ciąży… - zaczęła opowieść.

Słowa koleżanki wywołały zdziwienie na twarzach prowadzących, nie obyło się także do żartów z przejęzyczenia, Nowicki nawiązał do ciąży słoni. Lewandowska szybko wytłumaczyła, że pomyłka była spowodowana ogromnymi emocjami związanymi z Eurowizją. Może być spokojna, tego typu wpadki z reguły wywołują u widzów jedynie uśmiechy.