Zamknij

Pytanie na śniadanie: Wpadka w programie. Pomylono imię Krystiana Ochmana

22.02.2022 14:27
Krystian Ochman
fot. Instagram.com/ Krystian Ochman

"Pytanie na śniadanie" jest programem na żywo, więc nic dziwnego, że dochodzi do rozmaitych wpadek. W niedzielny poranek na kanapie śniadaniówki zagościł Krystian Ochman. Na Facebooku zapowiedziano go jednak innym imieniem - Krzysztof. Wtopę skomentował sam zainteresowany.

Programy na żywo rządzą się swoimi prawami. W "Pytaniu na śniadanie" często dochodzi do rozmaitych wpadek. W weekendowym wydaniu na kanapie śniadaniówki zagościł Krystian Ochman. Jego wizytę ogłoszono na facebookowym profilu programu. Niestety, pomylono imię i napisano Krzysztof Ochman.

Zobacz też: Eurowizja 2022: Krystian Ochman zabrał głos po zwycięstwie. Zdradził szczegóły występu w Turynie

Pytanie na śniadanie: Wpadka w programie. Pomylono imię Krystiana Ochmana

Choć błąd dawno już wyłapano i teraz można zobaczyć poprawioną wersję, to wpadka programu nie umknęła samemu zainteresowanemu. Po wyjściu ze studia gwiazdor zauważył, że pomylono jego imię. W komentarzu na Facebooku napisał: "Byłem dziś Waszym gościem i mam na imię Krystian"  - podkreślił. Muzyk doczekał się oczywiście przeprosin od produkcji śniadaniówki.

Krystian Ochman od jakiegoś czasu jest na świeczniku, a wszystko za sprawą polskich preselekcji do Eurowizji. W sobotni wieczór to właśnie on pokonał wszystkich kandydatów i kandydatki, m.in. faworytkę jurorów - Darię.

Krystian Ochman zwyciężył w jedenastej edycji muzycznego talent-show „The Voice of Poland”, wyemitowanej w TVP2 jesienią 2020 roku. We wrześniu 2021 roku z piosenką „Prometeusz” wygrał konkurs Premier na festiwalu w Opolu. Singiel Krystiana Ochmana „Światłocienie” uzyskał status złotej płyty, szybko zanotowała 300 tys. odtworzeń w internecie, zadebiutowała na Spotify Top 200. W listopadzie 2021 roku ukazał się debiutancki album Krystiana Ochmana, zatytułowany „Ochman”.