Zamknij

Przyjaciółka Johnny'ego Deppa uderza w Amber Heard i ujawnia kulisy związku. „Socjopatyczny kucyk pokazowy”

16.05.2022 15:23
Amber Heard
fot. JIM LO SCALZO/AFP/East News

Amber Heard już od kilku tygodni toczy batalię sądową z Johnnym Deppem. Aktor chce wywalczyć 50 mln dolarów zadośćuczynienia za zniesławienie. Była ukochana oskarżyła go o nadużywanie przemocy, przez co stracił wiele intratnych umów. Teraz bliska przyjaciółka Johnny’ego Deppa, Gina Deuters, ujawnia kolejne kulisy, które nie stawiają Amber Heard w dobrym świetle.

Amber Heard i Johnny Depp byli małżeństwem zaledwie półtora roku. Potem aktorka zaczęła nazywać się ofiarą przemocy. Początkowo na gwiazdora „Piratów z Karaibów” wylała się fala krytyki, ale potem fani zaczęli dostrzegać pewne niespójności w wypowiedziach byłej ukochanej. Wiele zeznań również uderza w Amber Heard, jak na przykład słowa psycholog o zaburzeniach emocjonalnych. Co zdradziła Gina Deuters?

Zobacz także: Zeznania Amber Heard. Pogrąży Johnny'ego Deppa? „Powiedział, że mógłby mnie, ku*wa, zabić”

Amber Heard zmiażdżona przez przyjaciółkę Johnny'ego Deppa

Gina Deuters to wieloletnia, bliska przyjaciółka Johnny’ego Deppa. Niedawno udzieliła wywiadu portalowi „Page Six”, w którym obnażyła kulisy związku aktorskiej pary. Powiedziała między innymi, że była świadkiem, kiedy gwiazdor zażywał narkotyki czy pił alkohol, ale nigdy nie widziała, aby po używkach zachowywał się w agresywny sposób. Zauważyła również, że z czasem Amber Heard wręcz odizolowała męża od rodziny i przyjaciół.

Zdaniem Giny Deuters, Amber Heard jest bardzo zdeterminowana, aby zniszczyć Johnny’ego Deppa. Ma też uwielbiać dramatyzować. Wspomniała sytuację ze ślubu aktorskiej pary, kiedy to została zapytana, czy często kłóci się z mężem. Już wtedy uznała to za dość dziwne.

- Była jedna rzecz, którą Amber powiedziała na weselu. W pewnym sensie nachyliła się do mnie i powiedziała: Czy ty i Stephen kiedykolwiek się kłócicie? Odpowiedziałam: Czasami się kłócimy, a ona na to: Nie, Gina, naprawdę się kłócicie? I to było trochę denerwujące. Pomyślałam: Czy ci się to podoba? - wspomina Deuters.

Zresztą przyjaciółka aktora jest zdania, że ślub został zorganizowany przez Amber Heard tak szybko, aby rodzinie Johnny’ego Deppa nie udało się na niego dotrzeć. Musiała mieć wszystko pod kontrolą. Jak ocenia Gna Deuters: „To było przyjęcie Amber Heard, a nie ich ślub”.

- Myślę, że jest część Amber, która [wierzy], że walka to pasja. To znaczy, że są iskry, fajerwerki [w związku]. To ktoś, kto zawsze jest przyzwyczajony do otrzymywania tego, czego chce. Jest całkiem do tego uprawniona i myślę, że postawiła duże żądania podczas ich rozwodu – ocenia przyjaciółka Johnny’ego Deppa.

Jej zdaniem Amber Heard sądziła, że na skutek rozwodu otrzyma o wiele więcej. Mocno się przeliczyła, więc chce się zemścić na Johnnym Deppie. Mąż Giny Deuters również nie ma dobrego zdania o aktorce.

- Mój mąż nazwał ją socjopatycznym kucykiem pokazowym i na pewno tego nie żałuje. W końcu Stephen był dosłownie mediatorem, bo nikt inny nie chciał mieć do czynienia z Amber, a Stephen byłby jedyną osobą, z którą mogłaby porozmawiać – tłumaczyła Gina Deuters.

Przyjaciółka aktora wspomina także, że początkowo miała Amber Heard za osobę o chłodnym nastawieniu oraz sądziła, że jest feministką. Mówi, że „piekła ciasteczka i zdejmowała mu buty po pracy. To wszystko było dość dziwne”.

Niestety, Gina Deuters nie dostała szansy, aby zeznawać w sądzie. Została usunięta z protokołu po interwencji przyjaciółki Amber Heard. Przyjaciółka aktora przyznała wtedy również, że oglądała w sieci nagrania z rozprawy.

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
fot. EAST NEWS