Zamknij

Prince Charming: Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o adopcji dziecka. "Ja chciałbym mieć dzieci"

27.01.2022 11:36
Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak
fot. screen: YouTube

Jacek Jelonek, tytułowy książę z "Prince Charming", odnalazł szczęście u boku zwycięzcy programu Oliwera Kubiaka. Panowie szczerze opowiedzieli o planach na przyszłość. Pojawił się temat adopcji dziecka.

"Prince Charming" okazał się sporym sukcesem, choć wzbudzał ogromne kontrowersje. W 2021 roku na antenie TTV mogliśmy zobaczyć format zbliżony do "Hotelu Paradise" czy "Love Island", jednak po raz pierwszy bohaterami zostali homoseksualni mężczyźni, którzy budowali relacje między sobą, jednocześnie walcząc o serce tytułowego księcia, w którego wcielił się model Jacek Jelonek. Formuła show nie spodobała się wielu osobom, pojawiały się głosy, że program jest zbyt nowoczesny dla części Polaków, do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły skarga. Mimo to randkowy program skierowany do gejów był chętnie oglądany, nie brakowało w nim wzruszeń i emocji, a fani niecierpliwie czekają na kolejną serię.

W finale 1. sezonu "Prince Charming" ze zwycięstwa mógł cieszyć się Oliwer Kubiak, to dla niego serce Jelonka zabiło najmocniej. Panom udało się stworzyć związek poza planem. To właśnie Kubiak jako pierwszy wyznał "księciu" miłość w programie. 

- Nie wiem, czy to był jakiś znak, ale jadąc tutaj, usłyszałem w radio piosenkę. I jak zamknąłem oczy, to zobaczyłem twarz któregoś z was. I poczułem takie ciepło w środku, dotarło do mnie, że jeden z was jest bardzo blisko - zdradził Jacek w odcinku finałowym.

Związek Jelonka i Kubiaka zdaje się układać doskonale, mimo krótkiego stażu mają już plany na przyszłość. Rozmawiali o wspólnym zamieszkaniu, a nawet posiadaniu dzieci.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Prince Charming: Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak chcą adoptować dziecko? Opowiedzieli o planach na przyszłość

W rozmowie z portalem Pomponik Jacek i Oliwer opowiedzieli o swoich planach na przyszłość. Zdradzili między innymi, że nie wykluczają wyjazdu z Polski, choć nie w najbliższej przyszłości.

- Wyprowadzka na razie nie. Ale jak byliśmy ostatnio na naszych pierwszych wakacjach na Cyprze, zaczęliśmy oglądać różne mieszkania, stwierdziliśmy, że taniej jest kupić dom z widokiem na morze na Cyprze niż mieszkanie 70-metrowe w Warszawie - ocenił Jelonek.

Okazuje się, że para rozmawia także o poważniejszej decyzji, jaką byłoby posiadanie dziecka.

- Ten temat poruszaliśmy wielokrotnie. Gdzieś tam temat dziecka się pojawiał. Oliwer w programie powiedział, że chciałby mieć dzieci. Ja chciałbym mieć dzieci, ale nie czuję się osobą dostatecznie dojrzałą. Trzeba mieć swoje życie totalnie przearanżowane. Może w dalekiej przyszłości tak. Tylko pytanie, czy w tym kraju. Chodzi o to, żeby to dziecko nie miało nieprzyjemności z tytułu tego, że jego rodzice są parą homoseksualną - poinformował model.

Oliwer jest pewien, że jeśli zdecydują się z partnerem na ten poważny krok, nie skorzystają z usług surogatki, ale postarają się stworzyć szczęśliwy dom dla adoptowanego dziecka.

- Jest naprawdę dużo dzieci, które potrzebują tego domu, nie mają go zapewnionego. Adopcja jak najbardziej. Zobaczymy, jak już będziemy gotowi, to wtedy zastanowimy się nad opcją - stwierdził zwycięzca "Prince Charming".

Dobrze, że panowie nie podejmują pochopnych decyzji. Życzymy wszystkiego dobrego.