Zamknij

Prezenterka zasłabła na wizji. Debata została przerwana [WIDEO]

27.07.2022 11:13
Liss Truss
fot. Twitter:@Julian5News

Prezenterka brytyjskiej stacji zasłabła w trakcie debaty kandydatów na premiera. Nagle w studiu rozległ się trzask. Liz Truss poważnie się wystraszyła. 

Wpadki w programach na żywo to nic niezwykłego. Najczęściej są to zabawne sytuacje albo lapsusy prowadzących. Zdarza się jednak, że widzowie oraz goście w studiu są świadkami przerażających scen jak ta z debaty kandydatów na premiera Wielkiej Brytanii. Nagle na oczach gości doszło do przykrego zdarzenia - prowadząca program prezenterka zemdlała i z hukiem upadła na podłogę. Transmisję zakończono. 

Prezenterka zasłabła w programie na żywo 

Określana nową Margaret Thatcher Liz Truss spotkała się ze swoim rywalem w wyścigu o fotel premiera Rishi Sunakiem. Debatę na żywo prowadziła dziennikarka Kate McCann. Gdy kamery skupione były na wystąpieniu Truss, nagle w studiu rozległ się głośny trzask, jakby coś z impetem runęło na podłogę. Zdarzenie nie pokazano, ale reakcja przerażonej Truss wskazywała, że sprawa była poważna. 

Potem Talk TV poinformowało w mediach społecznościowych, że prowadząca debatę zasłabła.

Kate McCann zemdlała podczas transmisji na żywo i chociaż jej stan jest dobry, lekarze poradzili, żebyśmy nie kontynuowali debaty. Przepraszamy naszych widzów i słuchaczy - poinformowała stacja na Twitterze.

Truss i Sunak przesłali dziennikarce życzenia powrotu do zdrowia.

Z ulgą przyjmuję wiadomość, że z Kate McCann wszystko w porządku. Naprawdę jest mi przykro, że tak dobra debata musiała się skończyć. Czekam na kolejne spotkanie z Kate i TalkTV - napisała Liz Truss.

Dobrze wiedzieć, że twój stan zdrowia się poprawia. To była świetna debata i mam nadzieję, że już niebawem znowu będziemy przez ciebie maglowani - przekazał Rishi Sunak. 

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News