Zamknij
Pogrzeb Żory Korolyova
  • Żora Korolyov
  • Pawel Wodzynski East News 8
  • Pawel Wodzynski East News 5
  • 10 Zobacz
fot. Pawel Wodzynski/East News

Żora Korolyov był popularnym tancerzem, uwielbianym przez widzów "Tańca z gwiazdami". Niespodziewanie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w mediach pojawiła się tragiczna wiadomość o tym, że 34-letni gwiazdor nie żyje. Po ponad dwóch tygodniach od śmierci tancerz spoczął na warszawskim Cmentarzu Północnym. Tak żegnali go bliscy.

Pogrzeb Żory Korolyova rozpoczął się 5 stycznia punktualnie o 13.30 w kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. W pożegnaniu 34-letniego tancerza uczestniczyli jego bliscy, a także osoby ze świata show-biznesu, z którymi był związany. Pojawili się m.in. Agustin Egurrola, Rafał Maserak, Olga Kalicka, Ewa Szabatin, Agnieszka Grochowska, Agnieszka Mrozińska, Jan Kliment z Lenką Klimentovą oraz Jacek Jeschke.

Zobacz także: Znana polska pisarka śmiertelnie potrąciła człowieka. "Trzeba to odkupić i pójść naprzód"

Pogrzeb Żory Korolova. Bliscy pożegnali zmarłego tancerza

Jak informowała wcześniej rodzina zmarłego, na miejsce pochówku wybrano Cmentarz Północny w Warszawie. Tam, po zakończeniu uroczystości pogrzebowych, przewieziono ciało tancerza.

34-letni Żora Korolyov odszedł niespodziewanie we wtorek, 21 grudnia. Jak informowały media, tancerz zasłabł w swoim domu. Tam znalazła go ukochana. Mimo wezwania karetki i reanimacji ulubieniec widzów "Tańca z gwiazdami" zmarł. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało, potrzebuje ciszy... - napisała na Instagramie Ewelina Bator - partnerka zmarłego tancerza.

Whitney Houston
8 Zobacz galerię
fot. East News