Zamknij

Plotek.pl: Małgorzata Foremniak ma nowego partnera? "To znany reżyser"

21.01.2022 13:42
Małgorzata Foremniak
fot. Instagram.com/ Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak zakochana? Jak donosi serwis Plotek.pl, aktorka i gwiazda "Mam talent" łączona jest z reżyserem Pawłem Jodłowskim, który wcześniej spotykał się z Mają Hirsch.

Małgorzata Foremniak ma nowego partnera? Według serwisu Plotek.pl aktorka rzekomo odnalazła szczęście u boku reżysera - Pawła Jodłowskiego. Podobno aktorka i reżyser łączeni są ze sobą już od jakiegoś czasu. Para ma znać się ze sobą wiele lat. Jodłowski był producentem musicalu "Chopin musi umrzeć", wystawianego na deskach londyńskiego teatru. Występowała w nim Małgorzata Foremnik. Według Plotek.pl uczucie między nimi miało narodzić się ponad rok temu. Jak donosi informator portalu - para nie chce póki co afiszować się ze swoim uczuciem.

Plotek.pl: Małgorzata Foremniak ma nowego partnera? "To znany reżyser"

"Paweł i Małgorzata spotykają się już od ponad roku. Świetnie się dogadują, a połączyła ich wspólna pasja, czyli filmy. Bardzo cenią sobie wzajemną relację, dlatego nie chcą się z nią afiszować. Po prostu cieszą się sobą. Paweł jest dla Małgosi wielkim wsparciem" - powiedziała w rozmowie z serwisem osoba z otoczenia pary.

Aktorkę i reżysera podobno widziano razem na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter". Obydwoje pojawili się też na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Podobno Paweł Jodłowski podarował Małgorzacie Foremniak wakacje na Islandii.

Paweł Jodłowski spotykał się wcześniej z m.in. z Mają Hirsh. Jako reżyser debiutował w 2017 roku. Napisał scenariusz i wyreżyserował film "DJ", w którym Hirsch grała główną rolę.

Małgorzata Foremniak była dwukrotnie zamężna. Z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Jędruszczakiem (zginął w wypadku samochodowym pod Białobrzegami w 2005 roku) ma córkę Aleksandrę. Wraz z drugim mężem Waldemarem Dzikim ma dwójkę adoptowanych dzieci, Milenę i Patryka.