Zamknij

Piotr Kaszubski w szpitalu. "Najmłodszy polski milioner" usłyszał straszną diagnozę. "Łzy napływają"

17.01.2022 10:17
Piotr Kaszubski
fot. screen: Instagram / kaszubski.piotr

Piotr Kaszubski, który przed laty zasłynął jako najmłodszy polski milioner, trafił do szpitala. Usłyszał przerażającą diagnozę, możliwe, że całkowicie straci słuch. Smutną informacją podzielił się z fanami we wzruszającym wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Piotr Kaszubski to celebryta i przedsiębiorca, który nazywany był "najmłodszym polskim milionerem" i "złotym dzieckiem biznesu". Urodzony w 1992 roku, szybko odkrył w sobie smykałkę do biznesu i zarobił fortunę na sprzedaży kosmetyków i środków do wybielania zębów. Okazało się jednak, że sukcesem młodego biznesmena zainteresowała się prokuratura. Zarzucono mu handel niezarejestrowanymi lekami i oszukanie klientów na kwotę ponad 25 milionów złotych. Kaszubski ukrywał się przed policją i publikował w sieci zdjęcia i posty wyśmiewające działania śledczych. Ostatecznie został zatrzymany w Wiedniu w 2016 roku i osadzony w areszcie, który opuścił po trzech latach. W 2021 roku w mediach pojawiła się informacja o kolejnych zarzutach pod adresem mężczyzny, tym razem ma chodzić o przestępstwo podatkowe.

Prywatnie Kaszubski zmaga się z problemami rodzinnymi i zdrowotnymi. Trzy miesiące temu u jego mamy zdiagnozowano nowotwór opon mózgowych. Na szczęście operacja zakończyła się powodzeniem.

- Operacja nowotworu opon mózgowych udała się! Mama bardzo obolała i osłabiona, ale już w domu. Tak bardzo dziękujemy za modlitwy i to potężne wsparcie okazane przez setki osób na Facebooku. Ostatnie 2 miesiące były najtrudniejszymi w naszym życiu – przed nami powrót do zdrowia, sił i sprawności - pisał wtedy 30-latek.

Teraz kontrowersyjny biznesmen podzielił się z fanami kolejną smutną wiadomością. Okazało się, że trafił do szpitala, a lekarze przekazali mu straszne wieści.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS

Piotr Kaszubski trafił do szpitala. "Najmłodszy polski milioner" może stracić słuch

Piotr Kaszubski na swoim profilu na Instagramie opublikował post, w którym poinformował o swoich poważnych problemach zdrowotnych. Okazuje się, że trafił do szpitala i zdiagnozowano u niego głuchotę idiopatyczną.

- Trzy miesiące temu u mamy odkryto nowotwór opon mózgowych, a dzisiaj ja dostałem diagnozę „nagła głuchota idiopatyczna”. Prawdopodobnie to wynik przebytej infekcji wirusowej. Trafiłem do szpitala Bielańskiego, gdzie dostałem zastrzyki ze sterydów i skierowano mnie do komory hiperbarycznej. Nie umiem wyrazić tego jak mi smutno, nie będę kłamał – łzy same napływają. Czuję strach i .. wstyd? - czytamy.

Kaszubski poinformował, że w najgorszym wypadku może całkowicie stracić słuch.

- Lekarze spróbują uratować mój słuch. Co teraz? Codzienne sterydy, komora i słuchanie muzyki. Bo jeżeli mam stracić słuch, to ostatnie co chcę słyszeć to 1 koncert wiolonczelowy Elgara. Trzymacie kciuki ? Dziękuję wszystkim, którzy przejęli się moim zdrowiem i mi pomogli dzisiaj - podsumował.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z głosami wsparcia i życzeniami powrotu do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE: Prof. Skarżyński: Gdyby Beethoven żył obecnie, uratowalibyśmy mu słuch