Zamknij

Piotr Adamczyk zagrał w hicie Marvela. Posypały się gratulacje. "Idziesz jak burza"

14.09.2021 14:37
Piotr Adamczyk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Piotr Adamczyk może pochwalić się kolejną rolą w zagranicznej produkcji. Polski aktor zagrał w serialu "Hawkeye", opowieści o jednym z superbohaterów Marvela. W sieci zaroiło się od gratulacji. Dumna była między innymi żona gwiazdora, a także polskie gwiazdy.

Piotr Adamczyk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, doceniany przez krytyków i uwielbiany przez widzów. Nic dziwnego, jest niezwykle wszechstronny i doskonale odnajduje zarówno w komediach, jak i produkcjach o cięższym kalibrze. Ciężko wymienić wszystkie jego zapadające w pamięć role, dosyć powiedzieć, że mogliśmy oglądać go w takich hitach jak "Testosteron", "Karol. Człowiek, który został papieżem" czy seria "Listy do M.". Wiele osób wróżyło mu karierę na miarę Tomasza Kota czy Joanny Kulig, którzy po sukcesie "Zimnej wojny" uznawani byli za kandydatów do podbicia Hollywood.

Za granicą bardzo dobrze radzi sobie żona Adamczyka. Karolina Szymczak otrzymała angaż do "Babylon", gdzie wystąpi u boku takich gwiazd jak Brad Pitt i Margot Robbie. Tymczasem także Piotr nie ma się czego wstydzić, pojawił się bowiem w serialu opowiadającym historię jednego z popularnych bohaterów komiksowego uniwersum Marvela. Aktor pochwalił się swoim udziałem w "Hawkeye" za pośrednictwem mediów społecznościowych, a przyjaciele i przyjaciółki z branży nie kryli zachwytu.

Piotr Adamczyk w zagranicznym serialu. Wystąpi w produkcji o bohaterze Marvela

Piotra Adamczyka będziemy mogli zobaczyć w serialu "Hawkeye", odcinkowej opowieści o jednym z superbohaterów Marvela i członku słynnych Avengers. Polski gwiazdor pojawi się na ekranie obok znanego z hollywoodzkich hitów Jeremy'ego Rennera, a także Hailee Steinfield i Very Farmigi. Wcieli się w jednego ze zbirów, którzy mają na pieńku z głównym bohaterem. Aktor pochwalił się zwiastunem produkcji za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

- Hawkeye. 24 listopada. Kto ma sokole oko, to mnie wypatrzy - poinformował.

Adamczyk nie musiał długo czekać na gratulacje. Z nowego zawodowego sukcesu cieszyła się nie tylko ukochana żona, ale także wiele polskich gwiazd.

- Prawdziwy ogień kochanie. Mega, mega dumna! Idziesz jak burza - chwaliła męża Karolina Szymaczak.

- Ale czaaaad - cieszyła się Julia Wieniawa.

- Wow! Brawo! - nie krył zachwytu Piotr Stramowski.

- Yeahhhh - zareagował Maciej Musiał, który sam ma na koncie występ w serialowym "Wiedźminie" od Netflixa.

Premiera pierwszego odcinka "Hawkeye" zaplanowana została na 24 listopada 2021 roku.