Zamknij

Paulina Krupińska namawiana do przejścia do TVP. Skomentowała pomysł fana

27.08.2021 12:23
Paulina Krupińska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Paulina Krupińska świetnie sobie radzi jako prowadząca "Dzień Dobry TVN". Ostatnio jeden z fanów zasugerował jej, aby przeszła do Telewizji Polskiej. Krupińska dosadnie odpowiedziała na ten komentarz.

Paulina Krupińska przed laty zdobyła tytuł Miss Polonia 2012. Od tamtego momentu jej kariera nabrała ogromnego rozpędu. 34-letnia gwiazda od jakiegoś czasu spełnia się jako prowadząca "Dzień Dobry TVN". Z kolei prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch pociech i żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. Ostatnio jeden z obserwatorów pięknej Krupińskiej zasugerował, że powinna ponownie przejść do Telewizji Polskiej, bo z pewnością tam rozwinie się jeszcze bardziej.

Zobacz też: Paulina Krupińska szczerze o problemach w pracy. Produkcja sprytnie to ukrywa

 Paulina Krupińska namawiana do przejścia do TVP. Skomentowała pomysł fana

"Przejdź do TVP. Tam rozbłyśnie twój talent i uroda. Miss World z marszu" - napisał jeden z fanów. Krupińska szybko skomentowała wywód fana.

"Inna stacja daje gwarancję talentu i urody? Ciekawe bardzo" - odpowiedziała Paulina. Wygląda więc na to, że Krupińska, póki co nie planuje zmiany stacji. Warto podkreślić, że Paulina Krupińska siedem lat wcześniej prowadziła własny cykl w porannym paśmie TVP „Pytanie na śniadanie”.