Zamknij

Paula Tumala oszukana przez menadżerkę? Szykuje się walka w sądzie

25.01.2022 10:19
Pula Tumala
fot. Instagram.com/ Pala Tumala

Paula Tumala została oszukana przez swoją menadżerkę? Wygląda na to, że między nimi szykuje się walka w sądzie. W rozmowie z Jastrząb Post Tumala wyjaśniła, co dokładnie się stało.

Paula Tumala popularność zdobyła dzięki m.in. występowi na Eurowizji 2014 roku, na której reprezentowała Polskę, wspierając Cleo. Modelka ubijała masło na scenie w rytm piosenki "My Słowianie". Gwiazda od jakiegoś czasu działa jako influencerka, a jej profil obserwuje aż 200 tysięcy osób.

Niedawno popularność Pauli Tumali miała wykorzystać jedna z menadżerek. Modelka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że jej była współpracownica, której zaufała, miała być wobec niej nie w porządku. Mimo że reprezentowała jej sprawy, rzekomo miało dochodzić do nadużyć, a także rozmaitych przekrętów finansowych.

Zobacz też: Paula Tumala rozstała się z ojcem swoich córek. Słowianka Donatana została sama z bliźniaczkami

Paula Tumala oszukana przez menadżerkę? Szykuje się walka w sądzie

"Niestety w moim życiu wielu ludzi pojawiło się po coś i niekoniecznie wnieśli do niego coś dobrego. Natomiast wypędziłam ze swojego życia prywatnego i z życia moich córeczek wszystkie osoby, które mi nie pomagają, tylko szkodzą. Tamten rok 2021 zamknęłam. Zamknęłam ten zły rozdział. Zaczęłam rok 2022 i otaczam się tylko wspaniałymi ludźmi, którzy mnie wspierają, pomagają i są ze mną na dobre i na złe" - wyznała Paula.

Modelka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła lakonicznie, że zamierza walczyć z byłą menadżerką o pieniądze, które miała przywłaszczyć sobie bez jej wiedzy.

Paula podkreśliła, że raczej nie ma szans na załatwienie tej sprawy pokojowo. Jak donosi Jastrząb Post, Tumala nie jest jedyną poszkodowaną. Menadżerka podobno nie rozliczyła się również z innymi współpracownikami.

"Paula dopiero po czasie dowiedziała się, ile pieniędzy zamiast do niej trafiało na konto agentki. W grę wchodzą ogromne pieniądze. Nie miała pojęcia, że jest oszukiwana, udawała jej przyjaciółkę. Dopiero jeden z klientów poinformował ją o przekrętach, a po czasie okazało się, że było ich o wiele więcej. Nie tylko ją okradła. Oszukała też mnie, wykorzystując moje kontakty i nie rozliczając się do dzisiaj. Zwróciła tylko 30% należnej sumy po wielokrotnych naciskach"– zdradza w rozmowie z Jastrząb Post osoba, która miała współpracować z byłą menadżerką Tumali.