Zamknij

Opozda i Królikowski pozostaną małżeństwem? Miały pojawić się problemy. "Powinni ustalić kwestię opieki"

Maciej Friedrich
26.05.2022 10:33
Joanna Opozda i Antoni Królikowski
fot. screen: YouTube / Plotki 24h

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przez dłuższy czas pozostaną małżeństwem? Według medialnych doniesień aktorska para po głośnym rozstaniu może czekać na rozwód nawet rok. Czym jest to spowodowane?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda tworzyli jeden z najgłośniejszych związków ostatnich lat. Popularny aktor, który w ostatnich latach zyskał rozgłos dzięki współpracy z Patrykiem Vegą, wziął ślub z modelką i aktorką znaną między innymi z "Barw szczęścia". Pobrali się w sierpniu 2021 roku, kiedy na koncie mieli już jedno rozstanie. 22 lutego 2022 na świat przyszedł ich synek Vincent i wydawało się, że wszystko układa się dobrze. Niestety, okazało się, że Antoni miał wdać się w romans z sąsiadką i nie odebrał nawet żony i dziecka ze szpitala. Na Antka spłynęła fala krytyki, a kolejne kontrowersyjne zachowania, takie jak promowanie walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego czy chwalenie znajomością z ochroniarzem "oszusta z Tindera", negatywnie wpłynęły na wizerunek 33-latka.

Królikowski poinformował, że choruje na stwardnienie rozsiane i wycofuje się z mediów, by zająć swoim zdrowiem. Z kolei Joanna w wywiadzie zasugerowała, że obecnie sama musi utrzymywać siebie i synka, który miał poważne problemy ze zdrowiem. Nic dziwnego, że fani aktorki życzyli jej, by jak najszybciej zakończyła rozwodem nieudane małżeństwo. Okazuje się jednak, że celebryci jeszcze przez jakiś czas będą musieli pozostać mężem i żoną.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie mogą się rozwieść? Aktorka para ma mieć problemy z uzyskaniem rozwodu

"Super Express" poinformował, że pozew o rozwód wpłynął już do sądu, jednak małżonkowie będą musieli poczekać na formalne zakończenie związku.

- Jak udało nam się ustalić, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok. Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe - czytamy.

Z kolei "Fakt" donosi, że obecnie urzędnicy pracują nad tak wieloma sprawami rozwodowymi, że Anek i Joanna mogą po raz pierwszy spotkać w sądzie dopiero jesienią.

- W zeszłym roku papiery rozwodowe w Warszawie złożyło 4290 par. Większość z nich na rozprawę musi czekać pół roku, a w wielu przypadkach nawet rok. Wygląda więc na to, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda na pierwszą rozprawę będą musieli poczekać co najmniej do jesieni - napisał dziennik.

Miejmy nadzieję, że Opozda i Królikowski rozwiodą się szybko i bez niepotrzebnych komplikacji, a przede wszystkim nerwów. 

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News