Zamknij

Polka w kontrowersyjnym reality show "Too Hot to Handle". Już na wejściu zszokowała wyznaniem [FOTO]

21.01.2022 13:50
Olga Bednarska
fot. Instagram:@olga_bednarska

Olga Bednarska została uczestniczką trzeciego sezonu "Too Hot to Handle". Randkowy reality show jest światowym hitem, a teraz zobaczymy w nim atrakcyjną rodaczkę z Wielkiej Brytanii. "Idę tam, żeby namieszać" - mówi w zapowiedzi Olga i podkreśla, że będzie szukała chłopaka dobrego w łóżku.

Randkowe reality show zyskują na popularności także w Polsce. Młoda publiczność polubiła taka formaty jak "Hotel Paradise" i "Love Island", gdzie grupa singli i singielek romansuje na rajskiej wyspie i za pomocą intryg stara się wyeliminować konkurencję w drodze do głównej nagrody. Programy są często krytykowane za to, że lansują głupotę, relacje opierające się na seksie i nienaturalne wzorce piękna, ale mimo to chętnych do oglądania, jak i do brania udziału w tego typu formatach, nie brakuje. W światowym hicie "Too Hot to Handle" emitowanym na Netfliksie pojawiła się Polka - atrakcyjna i przebojowa Olga Bednarska

Too Hot to Handle: Olga Bednarska w amerykańskim reality show

Olga Bednarska na co dzień mieszka w Surrey w Wielkiej Brytanii. Jest fanką imprez, mody i dbania o ciało. Do szczęścia brakuje jej jednak mężczyzny podzielającego jej pasje. Liczy jednak, że uda jej się poznać kogoś takiego na planie "Too Hot to Handle". 

Cześć! Mam na imię Olga. Jestem polską imprezowiczką i jestem tu, by dodać trochę wschodnioeuropejskiego smaku - powiedziała o sobie w programie. 

Wymarzony partner Polki powinien nie tylko lubić imprezy i mieć poczucie humoru, ale także być sprawnym kochankiem. 

Nie zastanawiam się dwa razy, zanim coś zrobię. Lubię spędzać miło czas, gdy jestem z kimś, imprezować, tańczyć. Jeśli ktoś mi się nie spodoba, na pewno mu to powiem. Nie zamierzam marnować jego czasu. Szukam chłopaka, z którym będę mogła imprezować, bawić się, który będzie mnie rozśmieszał i w którym potencjalnie się zakocham… Oczywiście musi być też dobry w łóżku - podkreśliła Olga Bednarska. 

Zobaczcie, jak wygląda Polka startująca w "Too Hot to Handle", Olga Bednarska. Będziecie jej kibicować? 

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook