Zamknij

Ola Kwaśniewska wspomina ślub. Pokazała pierwszy taniec z Kubą Badachem. Kreacja obłędna! [FOTO]

25.11.2021 12:42
Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha
fot. PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Ślub Aleksandry Kwaśniewski i Kuby Badacha był najgłośniejszym wydarzeniem 2012 roku. Para do dziś wspomina ten dzień ze wzruszeniem, ale też i sporą dozą humoru. Ola Kwaśniewska po latach pokazała, jak wyglądał ich pierwszy taniec na weselu. Wyjaśniła też, dlaczego nie nosi obrączki. 

Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach są małżeństwem od 9 lat. Ich ślub odbył się we wrześniu 2012 roku i zyskał wówczas miano najgłośniejszego wydarzenia w polskim show-biznesie. Ola poszła do ołtarza w białej sukni projektu Sabriny Pilewicz. Przed warszawskim Kościołem Polowym Wojska Polskiego zgromadził się tłum gości, a w nim śmietanka towarzyska stolicy oraz naturalnie była para prezydencka Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy. Huczne wesele miało miejsce 30 km od Warszawy w czterogwiazdkowym hotelu nad rzeką Narew. 

Przypomnijmy, że Ola Kwaśniewska i Kuba Badach po raz pierwszy spotkali się w 2009 roku w... Radiu Zet! Kuba wówczas wręczył Oli swoją płytę. Kolejne spotkanie nastąpiło w domu Doroty Szelągowskiej i jej ówczesnego męża Adama Sztaby. - Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie - wspominał kompozytor w jednym z wywiadów. Pierwsze oficjalne wyjście zakochanych miało miejsce 5 grudnia 2012 roku na koncercie Ani Szarmach. 

Wiedziałam, że ja już wyboru nie mam. Od siebie nie ucieknę. On był jeszcze na rozstaju - opowiadała Ola w rozmowie z "Vivą!". 

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z wesela 

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzili niedawno dziewiątą rocznicę ślubu. O tamten pamiętny dzień prowadząca "Miasta kobiet" została zapytana także w ostatnim Q&A. Jedna z fanek chciała wiedzieć, jaką piosenkę Ola i Kuba wybrali na pierwszy taniec. Okazuje się, że był to utwór "The Nearness Of You" Jamesa Taylora. 

Ale śpiewał pan młody - zaznaczała Ola.

Córka prezydenckiej pary pierwszy raz udostępniła zdjęcie ukazujące weselny taniec z mężem. Jak widzimy, miała na sobie drugą kreację - zwiewną sukienkę z ozdobną górą i wysokim rozcięciem u dołu, którą również zaprojektowała Sabrina Pilewicz. 

Obserwatorzy zagadnęli Olę także o pewien szczegół. 

Dlaczego przestała pani nosić obrączkę? 

To zabawne, jak wielu z Was mnie o to pyta (ja w ogóle nie zwróciłabym na to uwagi). Powód jest zupełnie prozaiczny. Zdjęłam, bo puchły mi palce. A potem zapomniałam, że zdjęłam - wyjaśniła. 

 

ola kwasniewska
fot. Instastory:@aleksandraleksanrowna
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News