Zamknij

Ola Kwaśniewska odpowiedziała internautce, która wytknęła jej brak dzieci. Ostry komentarz gwiazdy

15.09.2020 14:04
Ola Kwaśniewska
fot. Tricolors/ East News

Ola Kwaśniewska zamieściła na Instagramie nowe selfie. Gwiazda, która w ostatnim czasie chętnie fotografuje się ze swoim pupilem, tym razem pokazała się bez zwierzaka. Komentarz jednej z internautek zaskoczył Olę, a poszło o brak dzieci w małżeństwie Kwaśniewskiej.

Ola Kwaśniewska coraz rzadziej prezentuje się na show-biznesowych ściankach, jednak na Instagramie jest bardzo aktywna. Gwiazda chętnie fotografuje się z mężem, ale również nie szczędzi zdjęć ukochanego psa.

W ostatnim czasie zwierzak często gościł na profilu córki prezydenta, dlatego Ola, publikując najnowsze selfie, żażartowała, że tym razem zapozuje bez niego. Komentarz jednej z internautek zaskoczył i niejako zezłościł Olę. A poszło o brak dzieci w małżeństwie Oli i Kuby Badacha.

Ola Kwaśniewska odpowiedziała dosadnie internautce. Poszło o brak dzieci w małżeństwie Oli

"Tyle lat razem i bez dzieci" - skomentowała selfie fanka. Na komentarz Oli Kwaśniewskiej nie trzeba było jednak długo czekać.

"To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu" - napisała Kwaśniewska.

Pytania o dzieci w małżeństwie Oli pojawiają się co jakiś czas od dociekliwych "fanów", którzy najwyraźniej nie widzą w tym nic złego, że wchodzą na tak prywatny grunt. Na szczęście Ola może liczyć na innych, internetowych wielbicieli, którzy stanęli w jej obronie.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się 22 września 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl